Acı Yavşan 40 gram

Görsel 1
Sosyete Puan : 26.100
Fiyat:
31,32 TL
Havale / EFT:
30,38 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
30,38 TL
Aynı Gün Kargo

Acı Yavşan Otu 40 Gram 

Acı Yavşan Ürünü Türk Gıda Kodeksine uygun olarak, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının TR-42-K-000054 sayılı izni ile üretilmiştir.
 

 

Sosyete Şifacısı Acı Yavşan     Pkt Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Sosyete Şifacısı Acı Yavşan      Bitkisi Paketli - (Net: 40 Gr.)
Sosyete Şifacısı Acı Yavşan    40 gram Pkt İçindekiler:
Sosyete Şifacısı Acı Yavşan   ​​​​​​​40gram  Pkt ürünü içerisinde;Açlık Otu

Sosyete Şifacısı Acı Yavşan   ​​​​​​​ 40 gram ​​​​​​​ Pkt Kullanımı:

Acı yavşan  Pkt kullanılışı; bir bardak su içersine yaklaşık bir tatlı kaşığı bitkinin 5-10 dakika kaynatıldıktan sonra içilmesi tavsiye edilir.

 
Sosyete Şifacısı Anason Tohumu  85 gram Pkt Pkt Yan Etkileri:
Acı Yavşan Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır.Acı Yavşan 40 gramÜrünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
 Sosyete Şifacısı Anason Tohumu 85 gram Pkt Muhafaza ve Uyarı:
  
  • Sosyete Şifacısı Acı Yavşan   Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Sosyete Şifacısı  ürününü Acı Yavşan  tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Sosyete Şifacısı Acı Yavşan  ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Sosyete Şifacısı    Acı Yavşan 40 gram Pkt ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.


Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.

 

 

 


 

Diğer Özellikler
Stok Kodubitki40
MarkaSosyete Şifacısı
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.