Akzer Zencefilli Çörekotlu Bitkisel Çay 60 lı

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

Akzer Zencefilli Çörekotlu Bitkisel Çay 60 lı poşet

Akzer Zencefilli Çörekotlu Bitkisel Çay - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Akzer Zencefilli Çörekotlu Bitkisel Çay    60 Süzen Poşet
Akzer Zencefilli Çörekotlu Bitkisel Çay İçeriği:zencefil, çörekotu,havlıcan,meyan kökü, okaliptüs,ebegümeci,hatmi çiçeği
Akzer Zencefilli Çörekotlu Bitkisel Çay Kullanımı:
Bir süzen poşeti fincanınızın üzerine koyup üzerine yeni kaynamış su ilave ederek 3-5 dk demleyiniz. İstediğiniz şekilde tatlandırabilirsiniz..
Akzer Zencefilli Çörekotlu Bitkisel Çay  Yan Etkileri:
Akzer Zencefilli Çörekotlu Bitkisel Çay    Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Akzer Zencefilli Çörekotlu Bitkisel Çay  Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Akzer Zencefilli Çörekotlu Bitkisel Çay  Muhafaza ve Uyarı:
  • Akzer Zencefilli Çörekotlu Bitkisel Çay  Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Akzer Zencefilli Çörekotlu Bitkisel Çay  ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Akzer Zencefilli Çörekotlu Bitkisel Çay  ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Uyarılar: Hamile ve Emzirenler Kullanmamalıdır. 

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.

Diğer Özellikler
Stok Koduakzer112
MarkaAkzer
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.