Almond(Badem)Kokulu Çubuk Tütsü

Görsel 1
Sosyete Puan : 51.750
Fiyat:
69,00 TL
Havale / EFT:
66,93 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
66,93 TL
Aynı Gün Kargo

FLUTE Almond(Badem)Kokulu Çubuk Tütsü

   Badem  Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Flute Badem  Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Flute Badem kokulu tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir.
Flute Badem  Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Flute Badem  Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Badem kokulu çubuk tütsü bulunur. 
Flute Badem  Kokulu  Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
 Badem  Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Flute Badem Kokulu Tütsü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Flute  Badem  Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Flute   Badem  Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Flute  Badem  Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Flute Badem   Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Flute Badem  Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Flute Badem Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Flute Badem  Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Flute Badem   Çubuk Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. 
Diğer Özellikler
Stok Kodutütsü3
MarkaDiğer
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.