Amber Kokulu Çubuk Tütsü

Görsel 1
Sosyete Puan : 31.500
Fiyat:
46,02 TL
İndirimli Fiyat (%10,3) :
41,30 TL
Kazancınız 4,72 TL
Havale / EFT:
40,06 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
40,06 TL
Aynı Gün Kargo

FLUTE Amber Kokulu Çubuk Tütsü

   Amber  Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Flute Amber Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Flute Amber kokulu tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir.
Flute Amber???????  Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Flute Amber  Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet  Amber kokulu çubuk tütsü bulunur. 
Flute Amber  Kokulu  Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
 Amber  Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Flute Amber Kokulu Tütsü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Flute  Amber??????? Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Flute  Amber  Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Flute  Amber  Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Flute Amber???????   Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Flute Amber  Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Flute Amber Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Flute Amber  Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Flute Amber   Çubuk Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.

 
Diğer Özellikler
Stok Kodutütsü1
MarkaDiğer
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.