Anne Çayı 150 gram

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Anne Çayı 150 gram

Anne Çayı Ürünü Türk Gıda Kodeksine uygun olarak, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının TR-42-K-000054 sayılı izni ile üretilmiştir.

 

Sosyete Şifacısı Anne Çayı   150 gram  Pkt Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Sosyete Şifacısı Anne Çayı      Bitkisi Paketli - (Net: 150 Gr.)
Sosyete Şifacısı Anne Çayı   150 gram  Pkt İçindekiler:
Sosyete Şifacısı Anne Çayı   150 gram Pkt ürünü içerisinde;Anne Çayı 150 gram içeriği:rezene,anason tohumu,kimyon tohumu,papatya,muskat,ardıç tohumu,tarçın,çemen tohumu,yaprak ıhlamur,dereotu,ısırgan yaprağı

Sosyete Şifacısı Anne Çayı   150 gram Pkt Kullanımı:

Anne Çayı Pkt kullanılışı; bir bardak su içersine yaklaşık bir tatlı kaşığı bitkinin 5dakika demlendikten sonra içilmesi tavsiye edilir.

 
Sosyete Şifacısı Anne Çayı  Pkt Pkt Yan Etkileri:
Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Ürün bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
 Sosyete Şifacısı Anne Çayı   150 gram  Pkt Muhafaza ve Uyarı:
  
  • Sosyete Şifacısı Anne Çayı  Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Sosyete Şifacısı  ürününü Anne Çayı  tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Sosyete Şifacısı Anne Çayı  ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!


Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.

 


 

Diğer Özellikler
Stok Kodubitki47
MarkaSosyete Şifacısı
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.