Balen Okaliptüs&Mentollü Nane Aromalı 24 Drops

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

 

BALEN NANE AROMALI BİTKİSEL DROPS 24Adet (±%5)
Okaliptüs - Mentol - Nane Aromalı Boğaz Pastili

Balen Nane Aromalı Bitkisel Drops Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Balen Nane Aromalı Bitkisel Drops 24Adet
Balen Nane Aromalı Bitkisel Drops 24Adet İzin Belge:
Nane Aromalı Bitkisel Drops Üretici: Arı Mühendislik Tar. ve Hay. Ürün. Üret. Koz. Paz. San ve Tic. Ltd. Şti. İşletme Kayıt No: TR-06-K-003187
Balen Nane Aromalı Bitkisel Drops 24Adet İçindekiler:
Nane Aromalı Bitkisel Drops ürünü içerisinde; Şeker, Maltoz, Okaliptüs Ekstraktı (%0,68), Mentol Aroma Verici (%0,49), Okaliptüs Yağı (%0,39), Nane Aroma Verici (%0,23), Sitrik Asit (Asitliği Düzenleyici), Adaçayı Yağı, Nane Yağı (%0,04), Kıvam Artırıcı (Gam Arabik), Renklendirici (Brillant Blue FCF) bulunmaktadır.
Balen Nane Aromalı Bitkisel Drops 24Adet Kullanımı:
Nane Aromalı Bitkisel Drops kullanılışı; Yetişkinler (12 yaş ve üzeri) için 6 pastili aşmamalıdır. 6 - 12 yaş için 3 pastili aşmamalıdır. Pastili ağzınızda yavaşça eritiniz, yutmayınız veya çiğnemeyiniz.
Balen Nane Aromalı Bitkisel Drops 24Adet Yan Etkileri:
Nane Aromalı Bitkisel Drops Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Balen Nane Aromalı Bitkisel Drops 24Adet Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Balen Nane Aromalı Bitkisel Drops 24Adet Muhafaza ve Uyarı:
  • Balen Nane Aromalı Bitkisel Drops Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Balen Nane Aromalı Bitkisel Drops ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Balen Nane Aromalı Bitkisel Drops ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Balen Nane Aromalı Bitkisel Drops 24Adet ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Diğer Özellikler
Stok Kodubalen73
MarkaBalen
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.