Balen Red Ginseng 500 mg. Tablet 40 Adet

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Birçok faydası bulunan ve uzak doğuda "hayat iksiri” olarak da bilinen kırmızı ginseng içeriğindeki ginsenosit oranının yüksek olmasından dolayı diğer ginseng türlerinden ayrılmaktadır. Yüksek ginsenoit oranının vücuda daha çabuk etki eden Balen Red Ginseng Tablet ürününü sitemizden hızlı ve güvenli bir şekilde temin edebilirsiniz.

40 adet tablet içerir.

 

 

1991 yılında, ülkemizde arıcılığın tanıtılması, geliştirilmesi ve bal dışındaki arı ürünlerinin de bilinir hale getirilip üretiminin arttırılması amaçlarıyla faaliyetlerine başlayan Arı Mühendislik Ltd. Şti. 1996 yılında Balen markasını kurmuştur. Günümüzde bu marka adı altında çalışmalarına devam eden şirket, günümüz şartlarında tüketicilerine en iyi ürünleri sunmak için düzenli olarak arge çalışmaları yapmakta ve sektöründeki öncü pozisyonunu korumaktadır.

 

Tüketicilerine daha sağlıklı bir yaşam fırsatı vermek için çalışmalarına Gıda Takviyeleri sektöründe de devam eden Arı Mühendislik, başarılı çalışmaları ve ürünleriyle bu alanda da kendisine en iyiler arasında yer bulmuştur.

İlgili bakanlığın yönetmelikleri gereği "Bitkisel Ürünlerin” kullanımı ve faydaları hakkında sitemizde bilgi verilmemektedir. Balen ürünleri ile ilgili merak ettikleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Normal Beslenmenin Yerini Tutmaz. Hastalıkları Tedavi Edici Olarak Kullanılmaz. İlaç değildir.

 

sosyetesifacisi.net' de satışa sunulmakta olan ürünlerin hiçbiri mevzuat gereğince internetten satışı mümkün olmayan tıbbi cihazlar veya ilaç niteliği taşımamaktadır. Sitede ilgili yasal mevzuat düzenlemeleri gereğince bitkisel destek ürünleriyle ilgili endikasyon veya hastalık adı belirtilerek sağlık beyanı ve tanıtım yapılmamaktadır.

 

Ürünle ilgili daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için 0 332 351 11 27 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Diğer Özellikler
Stok Kodubalen59
MarkaBalen
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.