Balen Stevit Stevia Hindiba Kök Karışımı 1G * 100

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Balen Stevit Stevia Hindiba Kök Karışımı 1G * 100

Balen Stevit Stevia Hindiba Kök Karışımı İçeriği:

Balen Stevit Stevia Hindiba Kök Karışımı
Balen Stevit Stevia Hindiba Kök Karışımı Kullanım:
Çay, kahve gibi şeker tüketimi sağladığınız içecekler ve şeker kullanımı gerektiren yemek veya pasta gibi gıdalarda isteğe bağlı doz da kullanılabilir.
Balen Stevit Stevia Hindiba Kök Karışımı  Gramaj:
Balen Stevit Stevia Hindiba Kök Karışımı  100 gram
Balen Stevit Stevia Hindiba Kök Karışımı Açıklama:

Açıklama

Paraguay ve Birezilya da yetişen Stevia bitkisi tatlı bir bitkidir. Hindiba ise yüksek lif içeriğine sahiptir.

Doğal tatlandırıcı olarak kullanılan bitki tozu çay, kahve, kek, pasta gibi tatlandırıcı kullanmak istediğiniz gıdalarda kullanılabilir. Kan şekerini düzenleyici olarak kullanılan bu karışım diğer şekerlere oranla 200 -300 kat daha tatlıdır. Çeşitli araştırmalar sonucunda diş üzerin de plak oluşumunu azaltmakta ve diş çürümesini önleyici etkisi olduğu söylenmektedir.

 

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


 

 

 

Diğer Özellikler
Stok Kodubal5
MarkaBalen
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.