Biberiye Kokulu Çubuk Tütsü

Görsel 1
Sosyete Puan : 31.500
Fiyat:
46,02 TL
İndirimli Fiyat (%10,3) :
41,30 TL
Kazancınız 4,72 TL
Havale / EFT:
40,06 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
40,06 TL
Aynı Gün Kargo

FLUTE BİBERİYE KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

 Biberiye   Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Flute Biberiye  Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Flute Biberiye kokulu tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir.
Flute Biberiye  Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Flute Biberiye Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Biberiye  kokulu çubuk tütsü bulunur. 
Flute Biberiye  Kokulu  Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Biberiye  Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Flute Biberiye  Kokulu Tütsü  Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Flute Biberiye  Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Flute BiberiyeKokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Flute  BERGAMOT Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Flute Biberiye   Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Flute Biberiye Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Flute Biberiye  Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Flute Biberiye  Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Flute Biberiye  Çubuk Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Diğer Özellikler
Stok Kodutütsü20
MarkaDiğer
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.