Cinnamon(Tarçın)Kokulu Çubuk Tütsü

Görsel 1
Sosyete Puan : 31.500
Fiyat:
46,02 TL
İndirimli Fiyat (%10,3) :
41,30 TL
Kazancınız 4,72 TL
Havale / EFT:
40,06 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
40,06 TL
Aynı Gün Kargo

FLUTE Cinnamon(Tarçın)Kokulu Çubuk Tütsü

   Tarçın Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Flute Tarçın Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Flute Tarçın kokulu tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir.
Flute Tarçın  Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Flute Tarçın  Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet  Tarçın kokulu çubuk tütsü bulunur. 
Flute Tarçın  Kokulu  Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
 Tarçın  Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Flute Tarçın   Kokulu Tütsü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Flute  Tarçın   Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Flute  Tarçın Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Flute  Tarçın Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Flute Tarçın???????  Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Flute Tarçın Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Flute Tarçın Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Flute Tarçın??????? Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Flute Tarçın  Çubuk Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.

 

 
Diğer Özellikler
Stok Kodutütsü5
MarkaDiğer
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.