Cocoa(Kakao)Kokulu Çubuk Tütsü

Görsel 1
Sosyete Puan : 3.816
Fiyat:
8,00 TL
İndirimli Fiyat (%37,5) :
5,00 TL
Kazancınız 3,00 TL
Havale / EFT:
4,85 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
4,85 TL
Aynı Gün Kargo

FLUTE Cocoa(Kakao)Kokulu Çubuk Tütsü

   Kakao Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Flute Kakao  Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Flute Kakao kokulu tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir.
Flute Kakao  Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Flute Kakao  Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet  Kakao kokulu çubuk tütsü bulunur. 
Flute Kakao  Kokulu  Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
 Kakao  Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Flute Kakao   Kokulu Tütsü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Flute  Kakao   Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Flute  Kakao  Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Flute  Kakao  Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Flute Kakao   Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Flute Kakao  Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Flute Kakao  Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Flute Kakao  Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Flute Kakao  Çubuk Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
 
Diğer Özellikler
Stok Kodutütsü9
MarkaDiğer
Stok DurumuVar


© Sosyete Şifacısı 2008 - info@sosyetesifacisi.net - İletişim : 0332 351 11 27 Tüm Hakları Saklıdır


 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.