Çörek Otu Tozu 160 gram

Görsel 1
Görsel 2
Sosyete Puan : 71.910
Fiyat:
86,29 TL
Havale / EFT:
83,70 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
83,70 TL
Aynı Gün Kargo

Çörek Otu  Tozu 160 gram

 

ÖĞÜTÜLMÜŞ ÇÖREKOTU - BİTKİSİ PAKETLİ

Çörek Otu  Tozu Ürünü Türk Gıda Kodeksine uygun olarak, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının TR-42-K-000054 sayılı izni ile üretilmiştir.

 
Sosyete Şifacısı  Çörek Otu  Tozu  Pkt Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Sosyete Şifacısı Çörek Otu  Tozu  Paketli - (Net: 160 Gr.)
 Sosyete Şifacısı  Çörek Otu  Tozu 160Gr Pkt İçindekiler:
Çörek Otu Tozu Pkt ürünü içerisinde; Öğütülmüş çörek otu tozu
Sosyete Şifacısı Çörek Otu  Tozu 160gram  Pkt Kullanımı:
Sabah Akşam aç veya tok bir tatlı kaşığı tüketilir.
  •  
  • Sosyete Şifacısı Çörek otu tozu   Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Sosyete Şifacısı Çörek otu tozu ürününü   tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Sosyete Şifacısı Çörek otu tozu  ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Sosyete Şifacısı  Çörek otu tozu Pkt ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.

Önlemler ve Uyarılar: Sizin için önerilen bitkiler, yağlar, karışımlar vb. ilaç değildir. Türkiye'de ilgili kanunlara göre ilaç ve reçeteleri doktorlar düzenler, bazı bitkiler bedeninizi olumsuz etkileyebilir, doktorunuza danışmadan ağızdan alınan ürünleri uygulamamanız önerilir. Özellikle hamileler ve bebek emziren kadınlar bu konuda çok dikkatli olmalıdır, doktorunuza danışmadan bitkisel karışımları içmekten veya kullanmaktan kaçının.

 

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.

 

Diğer Özellikler
Stok Kodubitki62
MarkaSosyete Şifacısı
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.