Dermaderm Argan Yağlı Saç Kremi 500ml

Görsel 1
Sosyete Puan : 64.449
Fiyat:
84,50 TL
Havale / EFT:
81,97 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
81,97 TL
Aynı Gün Kargo

Dermaderm Argan Yağlı Saç Kremi 500ml

Dermaderm Argan Yağlı Saç Kremi  Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:

Dermaderm Argan Yağlı Saç Kremi 500ml
Dermaderm Argan Yağlı Saç Kremi 500ml Açıklama
Fas’a özgü bir ağaç olan argan ağacından elde edilen fas yağı olarak da bilinen argan yağı, bu bölgede yüzyıllardır saç bakımı için kullanılmaktadır. Saçın yapısını destekleyen içeriği ile saçların güçlenmesine ve canlanmasına yardımcı etki eden argan yağı bileşimi kırıklı saçlardan, boyalı, dalgalı, düz veya kıvırcık her saç tipinde kullanılabilen bir yapıdadır. Saçlarınızın kırıklı görünümünden kurtulmak, daha canlı ve beslenmiş saçlara sahip olmak  Argan Yağı Özlü ile daha kolay. Saçlarınızdaki ipeksi yumuşaklığı ve dolgun görünümü hissedeceksiniz. 

Saçların yumuşamasına ve kırıklı, yıpranmış görünümünün onarımına yardımcı olan bakım kremi ile daha yumuşak, ipeksi bir saç yapısına ulaşabilirsiniz.
- Boyalı, mat ve yıpranmış saçların daha kolay açılmasını, taranmasını ve hızlı uzamasına yardımcı olur.
- Saç tellerinde oluşan elektriklenmeyi önler, saçların daha hacimli ve dolgun görünmesini sağlar.
- Argan yağı içeriği saçların keratin üretimini destekler ve saçların güçlenmesine yardımcı olur.
- Saçları yağlandırmadan besleyen yapısı ile saçları yıpranmalara karşı korur.
- Saçların daha kısa sürede ve daha sağlıklı uzamasına yardımcı olur.
- Yıpranmış, kırık oluşumu ve kopma problemi görülen cansız saçlar için ideal bakım sağlar. 

DermadermArgan Yağı Özlü Saç Bakım Kremi Kullanım Şekli

Nemli saçlara duştan sonra masaj yaparak uygulayarak durulamanız önerilir. Etkin sonuç için haftada en az 4 kez uygulamanız önerilmektedir. Ürünün daha etkili olması için Dermaderm Argan Yağı Özlü Şampuan ile birlikte kullanılması önerilir. 

 

Dermaderm Argan Yağı Özlü Saç Bakım Kremi 500ml  Yan Etkileri:

Dermaderm Argan Yağlı Saç Kremi 500ml Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Dermaderm Argan Yağlı Saç Kremi 500ml Ürün bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

DermadermArgan Yağı Özlü Saç Bakım Kremi 500ml Muhafaza ve Uyarı:

  • Dermaderm Argan Yağlı Saç Kremi 500ml  Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Dermaderm Argan Yağlı Saç Kremi 500ml  ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Dermaderm Argan Yağlı Saç Kremi 500ml ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  •  
 

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.

 
Diğer Özellikler
Stok Kodudrm-002
MarkaDermaderm
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.