Dermaderm Beyaz Saç Karşıtı Losyon 250 ml

Görsel 1
Sosyete Puan : 40.365
Fiyat:
52,92 TL
Havale / EFT:
51,33 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
51,33 TL
Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda

 

Dermaderm Beyaz Saç Karşıtı Losyon 250 ml

Dermaderm Beyaz Saç Karşıtı Losyon  Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:

Dermaderm Beyaz Saç Karşıtı Losyon 250 ml
Dermaderm Beyaz Saç Karşıtı Losyon 250 ml Açıklama-İçeriği

Dermaderm beyaz saç karşıtı losyon saç üzerinde yavaş yavaş etkisini göstermektedir. Açık renkten koyu renge doğal bir dönüşüm sağlamasına yardımcı olur. Losyon tek bir uygulama ile saç rengini değiştirmemektedir; değişim ani değildir. Dermaderm beyaz saç karşıtı losyon saça zarar vermeden değişimi günden güne doğal olarak sağlar. 
Doğal Bitki Özlerinden Üretilmiştir.  Kimyasal Boya İçermez 
Beyaz saçların azaltılmasında, saçların güçlenmesine yardımcı olur.

Gözle görünür sonuçlar elde etmek için Dermaderm Beyaz Saç Karşıtı Losyon ile beraber 28 gün düzenli olarak kullanılması gerekmektedir, görebileceğiniz renk değişim oranı, saçınızın yapısına ve durumuna bağlıdır; eğer saçınız ince ve gözenekli ise daha hızlı sonuç elde edebilirsiniz, eğer kalın ve daha az gözenekli ise zaman uzayabilir.

Dermaderm Beyaz Saç Karşıtı Losyon 250 ml İçeriği:

Deionised water, alcohol denate, propylen glycol, dexpanthenol (vitamin B5) , biotin (vitamin B8), carbomer, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, benzyl alcohol.


Dermaderm Beyaz Saç Karşıtı Losyon 250 ml Kullanımı:

Dermaderm losyon kullanımı kolay bir üründür; herhangi bir losyon gibi günde bir kez tercihen sabah saça uygulanır. Dermaderm losyon uygulanan saçın temiz olması gerekmez. Losyon kullanmadan önce çalkalanır. Avuç içine bir miktar losyon alınır. Saçlar ince telli bir tarakla taranır. Formülasyonu Jöle şeklinde olduğu losyon uygulanan saç, saç kurutma makinesi ile kurutulmamalıdır.
Sonuçlar elde etmek için 28 gün düzenli olarak kullanılması gerekmektedir, görebileceğiniz renk değişim oranı, saçınızın yapısına ve durumuna bağlıdır; eğer saçınız ince ve gözenekli ise daha hızlı sonuç elde edebilirsiniz, eğer kalın ve daha az gözenekli ise zaman uzayabilir.
- Arzu ettiğiniz tonu elde ettiğinizde uygulamayı haftada 2 veya 3 kez yaparak koruyabilirsiniz. Deride leke yapmaz. 
 

En verimli sonucu almak için yapılması gerekenler

1- Üründen en etkili sonucu almak için Losyon ve Şampuan beraber kullanımalıdır. Losyonu her gün şampuanı iki güne bir uygulayabilirsiniz.
2- Losyon uygulandıktan sonra tüm gün saçta kalmalıdır. Losyon uygulandıktan sonra durulanmaz. Zira losyon saçta durulanmadan ne kadar uzun süre bırakılırsa o kadar etkili olur.
3- Losyon uygulanmış saç gün içerisinde ıslatılmaz, ıslatılarak taranmamalıdır zira saçın ıslatılarak taranması ürünün etkinliğini azaltır.
4- Losyon uygulanacak saç muhakkak kuru olmalıdır.

Dermaderm Beyaz Saç Karşıtı Losyon 250 ml Yan Etkileri

  Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. 

Dermaderm Beyaz Saç Karşıtı Losyon 250 ml Muhafaza ve Uyarı:

  • Dermaderm Beyaz Saç Karşıtı Losyon 250 ml Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Dermaderm Beyaz Saç Karşıtı Losyon 250 ml ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Dermaderm Beyaz Saç Karşıtı Losyon 250 ml Kremi ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  •  
 

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.

 

 

 

 

Diğer Özellikler
Stok Kodudermaderm1
MarkaDermaderm
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.