Dermaderm Beyaz Saç Karşıtı Şampuan 250 ml

Görsel 1
Sosyete Puan : 40.365
Fiyat:
52,92 TL
Havale / EFT:
51,33 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
51,33 TL
Aynı Gün Kargo

 

Dermaderm Beyaz Saç Karşıtı Şampuan 250 ml

Dermaderm Beyaz Saç Karşıtı Şampuan  Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:

Dermaderm Beyaz Saç Karşıtı Şampuan 250 ml
Dermaderm Beyaz Saç Karşıtı Şampuan  Açıklama-İçeriği

Dermaderm Beyaz Saç Karşıtı Bitkisel Şampuan saçınızı yavaş yavaş doğal rengine dönüştürecek pigmentin saç köküne yüklenmesine yardımcı olur. Dermaderm Şampuan ancak ve ancak Dermaderm Losyon ile beraber kullanıldığında etkisini gösterir. İçerisinde bulunan bitki özleri sayesinde saçlara derinlemesine nüfuz ederek saça rengini veren pigmentlerin yeniden aktif hale gelmesine yardımcı olur. %100 doğal bitki özleri ve vitaminler ihtiva eder.

Dermaderm Beyaz Saç Karşıtı Şampuan içerisinde bulunan multivitaminler ve doğal bitki özleri sayesinde saç beyazlamasına neden olan ortamın ortadan kaldırılmasına yardımcı olur.

Beyaz renkten koyu renge doğal bir dönüşüm sağlamasına yardımcı olur. Dermaderm Şampuan ancak ve ancak Dermaderm Losyon ile beraber kullanıldığında etkisini gösterir.  Beyaz Saç Karşıtı Şampuan saça zarar vermeden değişimi günden güne doğal olarak sağlar.  Beyaz Saç Karşıtı Şampuan ile yıkanır. Saç kirli ise ikinci kez yıkanır. Aktif bitki özlerinin saç köklerine nüfuz edebilmesi için köpüklü saç durulanmadan 2 dakika bekletilir ve daha sonra durulanır.

Gözle görünür sonuçlar elde etmek için Dermaderm Beyaz Saç Karşıtı Losyon ile beraber 28 gün düzenli olarak kullanılması gerekmektedir, görebileceğiniz renk değişim oranı, saçınızın yapısına ve durumuna bağlıdır; eğer saçınız ince ve gözenekli ise daha hızlı sonuç elde edebilirsiniz, eğer kalın ve daha az gözenekli ise zaman uzayabilir.

Dermaderm Beyaz Saç Karşıtı Şampuan 250 ml İçeriği:

Deionised water, alcohol denate, propylen glycol, dexpanthenol (vitamin B5) , biotin (vitamin B8), carbomer, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, benzyl alcohol.


Dermaderm Beyaz Saç Karşıtı Şampuan  250 ml Kullanımı:

1- Ürün banyo sırasında diğer şampuanlar gibi avuç içine bir miktar alınarak saça uygulanır ve köpürtülür. Köpük saçta 1 dakika bekletilir ve durulanır.
2- Aynı şekilde yukarda ki işlem ikinci kez tekrarlanır ve köpük bu kez saçta 2 dakika bekletilir. Daha sonra durulanır.
3- Şampuan uygulandıktan sonra saça daha başka şampuan veya krem uygulanmaz. Arzu edilirse saç kurutma makinası ile kurutulur

 

Dermaderm Beyaz Saç Karşıtı Şampuan 250 ml Yan Etkileri

  Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. 

Dermaderm Beyaz Saç Karşıtı Şampuan  250 ml Muhafaza ve Uyarı:

  • Dermaderm Beyaz Saç Karşıtı Şampuan Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Dermaderm Beyaz Saç Karşıtı Şampuan ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Dermaderm Beyaz Saç Karşıtı Şampuan Kremi ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  •  
 

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.

 

 

  

 

 

 

Diğer Özellikler
Stok Koduw130
MarkaDermaderm
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.