Dermaderm Çatlak Giderici Krem 100gr

Görsel 1
Sosyete Puan : 56.439
Fiyat:
74,00 TL
Havale / EFT:
71,78 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
71,78 TL
Aynı Gün Kargo

Dermaderm Çatlak Giderici Krem 100gr

Dermaderm Çatlak Giderici Krem  Miktarı - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:

Dermaderm Çatlak Giderici Krem Miktarı 100gr
Dermaderm Çatlak Giderici Krem 100gr Açıklama
Dermaderm doğum yada kilo kayından sonra göbek bölgesinde veya sırt bölümlerinde oluşan çatlakların giderilmesine yardımcı olur. Dermaderm inanılmaz derecede etkilidir, çünkü iki adet devrim yaratan malzeme içerir elastin ve yeniden yapılanma sağlayan maddeler tene nüfuz eder ve vücuttaki aşırı aptominal salınımını engeller ve böylece çatlakların giderilmesine yardımcı olur. Dermaderm kullanırken doğum yapma süresi ister yeni doğum yapılmış olsun, isterse doğumdan yıllar sonra olsun, rejene sarkmış ve çatlaklarda dolu karnınızın düzenlenmesine yardımcı olacaktır. Sizde artık çatlakların olmadığı bir karına sahip olabilirsiniz. 
Çatlakları kalıcı olarak görünmezleştirir!

 

Dermaderm Çatlak Giderici Krem 100Gr Kullanımı:

Dermaderm Krem;Sorunlu bölgeyi iyice temizledikten ve kuruladıktan sonra, yumuşak hareketlerle masaj yaparak kremi iyice yediriniz. Krem iyice emilinceye kadar masajla destek sağlayınız. Günde 2 defa uygulayınız.Her gün banyo yapıyorsanız iyice kurulandıktan sonra kremi uygulayabilirsiniz.

Kremi yeteri ölçüde alınız, daha fazla almanız çatlakların giderilme sürecini hızlandırmayacak aksine kullanım miktarınızı düşürecektir.

Daha etkili sonuç almak için sıcak bir banyo veya keselendikten sonra uygulamaya dikkat ediniz.

1- Yılların getirdiği çizgi ve çatlakları onarmaya yardımcı olur
2- Sarkmaları önlemeye yardımcı olur
3- Sıkılık Kazandırmaya yardım eder
4- Çatlaklara bağlı çizgileri ve renk değişimlerini ortadan kaldırmaya yardımcı
5-Cildi güçlendiren ve kalınlaştıran kolajen yapısına faydalıdır.

Dermaderm Çatlak Giderici Krem 100Gr Yan Etkileri:

Dermaderm Çatlak Giderici Krem  Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Dermaderm Çatlak Giderici Krem  Ürün bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Dermaderm Çatlak Giderici Krem  100Gr Muhafaza ve Uyarı:

  • Dermaderm Çatlak Giderici Krem  Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Dermaderm Çatlak Giderici Krem  ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Dermaderm Çatlak Giderici Krem  ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  •  
 

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.

 

 

Diğer Özellikler
Stok Kodudermaderm12
MarkaDermaderm
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.