DermaDerm Güneş Sonrası Rahatlatıcı Aloe Vera Jel 180ml

Görsel 1
Sosyete Puan : 56.439
Fiyat:
74,00 TL
Havale / EFT:
71,78 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
71,78 TL
Aynı Gün Kargo

DermaDerm Güneş Sonrası Rahatlatıcı Aloe Vera Jel 180ml

DermaDerm Güneş Sonrası Rahatlatıcı Aloe Vera Jel  Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:

DermaDerm Güneş Sonrası Rahatlatıcı Aloe Vera Jel  180 ml
DermaDerm Güneş Sonrası Rahatlatıcı Aloe Vera Jel Açıklama-İçeriği

İçindekiler: Aloe Vera (Aloe Barbadensis) Gel, Water, Glycerin, Polysorbate 20, Triethanolamine, Carbomer 940, Diazolidinyl Urea, DMDM Hydantoin, Tetrasodium ETDA, Tocopherly Acetate (Vitamin E), Fragrance.

 

DermaDerm Güneş Sonrası Rahatlatıcı Aloe Vera Jel Kullanımı:

Kullanım: İhtiyaç halinde yüz ve vücuda uygulanır.

DermaDerm Güneş Sonrası Rahatlatıcı Aloe Vera Jel Yan Etkileri:

YAN ETKİLERİ;

Hamile, emziren bayanlar ve 12 yaşından küçük çocukların kullanmadan önce doktorlarına danışmaları tavsiye edilir.

Çocukların ulaşamayacağı serin ve kuru yerde muhafaza ediniz, Güneş ışığından koruyunuz.

DermaDerm Güneş Sonrası Rahatlatıcı Aloe Vera Jel Muhafaza ve Uyarı:

  • DermaDerm Güneş Sonrası Rahatlatıcı Aloe Vera Jel  Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • DermaDerm Güneş Sonrası Rahatlatıcı Aloe Vera Jel  ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen DermaDerm Güneş Sonrası Rahatlatıcı Aloe Vera Jel  ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  •  
 

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.

 

Diğer Özellikler
Stok Kodudermaderm2
MarkaDermaderm
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.