Dermaderm Leke Giderici Gündüz Kremi

Görsel 1
Sosyete Puan : 57.123
Fiyat:
89,00 TL
İndirimli Fiyat (%15,8) :
74,90 TL
Kazancınız 14,11 TL
Havale / EFT:
72,65 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
72,65 TL
Aynı Gün Kargo

Dermaderm Leke Giderici Gündüz Kremi  100gr

Dermaderm Leke Giderici Gündüz Kremi Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:

Dermaderm Leke Giderici Gündüz Kremi  100gr
Dermaderm Leke Giderici Gündüz Kremi  100gr Açıklama
Bitkisel leke görünümünü azaltmaya yardımcı & Cilt Beyazlatıcı Krem
 
İçerisinde bulunan Arbutin ve bitki özleri sayesinde vücut ve ellerde oluşmuş lekelere karşı maksimum bakım sağlar.
Ayrıca genel olarak cilt tonunu açmak için kullanılır.
Dermaderm Gündüz Leke Bakım Kremi maksimum sonuç için Dermaderm Gece Leke Bakım Kremi ile beraber kullanılmalıdır.

Dermaderm Leke Giderici Gündüz Kremi  100Gr Kullanımı:

Leke olan bölgelere sabah uygulanır.
Uygun Cilt Tipi:
Lekeli ciltler

Dermaderm Leke Giderici Gündüz Kremi 100Gr Yan Etkileri:

Dermaderm Leke Giderici Gündüz Kremi   Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Dermaderm Leke Giderici Gündüz Kremi  Ürün bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Dermaderm Leke Giderici Gündüz Kremi  100Gr Muhafaza ve Uyarı:

  • Dermaderm Leke Giderici Gündüz Kremi  Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.

  • Dermaderm Leke Giderici Gündüz Kremi  ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Dermaderm Leke Giderici Gündüz Kremi ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  •  
 

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.

Diğer Özellikler
Stok Kodudrm-007
MarkaDermaderm
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.