Dermaderm Masaj Kremi Okaliptus Özlü 100gr

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

Dermaderm Masaj Kremi Okaliptus Özlü 100gr

Dermaderm Masaj Kremi Okaliptus Özlü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:

Dermaderm Masaj Kremi Okaliptus Özlü 100gr
Dermaderm Masaj Kremi Okaliptus Özlü 100gr Açıklama
Genel olarak erkeklerde 45, bayanlarda 55 yaş üstünde görülen bu rahatsızlık 75 yaşın üstündeki çoğu bireyde görülür. Belde, omuzlarda, boyunda, diz ve dirseklerde, bacak ve adele ağrılarında etkili çözüm sunan içeriğindeki okaliptüs ile rahatlatıcı etki sağlayan yapısı kasları, damar ve sinirleri yumuşatarak ağrıya sebep olan toksinlerin atılmasını sağlar. Sorunlu bölgeyi rahatlatarak termo etkisi ile ısıtır ve ağrı sızı hissini yok eder. 

Dermaderm Okaliptus Özlü Masaj Kremi, 40 yıllık tecrübe geçmişi olan Uzman Eczacı tarafından hazırlanmış bir üründür.Uygulama tarzı kendisine has olan bu krem bu güne kadar yüzlerce kişinin ağrılarını geçici olarak değil tamamen durdurmuştur. Her gün Dermaderm Masaj Kremi sayesinde ağrılarından kurtulan insanların sayısı gittikce artmaktadır.
Eklem ağrısı, eklem tutukluğu ve hareket kısıtlamalarına yol açan ve yavaş ilerleyen bir eklem hastalığıdır. Dünyada en çok görülen eklem hastalığı olup, hareket sistemi (Lokomotor) sorunlarının başta gelen sebeblerindendir.

Dermaderm Masaj Kremi Okaliptus Özlü 100Gr Kullanımı:

Bölgeye masaj yaparak uygulanır.

Dermaderm Masaj Kremi Okaliptus Özlü 100Gr Yan Etkileri:

Dermaderm Masaj Kremi Okaliptus Özlü  Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Dermaderm Masaj Kremi Okaliptus Özlü Ürün bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Dermaderm Masaj Kremi Okaliptus Özlü 100Gr Muhafaza ve Uyarı:

  • Dermaderm Masaj Kremi Okaliptus Özlü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Dermaderm Masaj Kremi Okaliptus Özlü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Dermaderm Masaj Kremi Okaliptus Özlü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Dermaderm Masaj Kremi Okaliptus Özlü ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
 

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.

Diğer Özellikler
Stok Kodudermaderm15
MarkaDermaderm
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.