Dermaderm Saç Dökülmesine Karşı Şampuan 300 ml

Görsel 1
Sosyete Puan : 57.123
Fiyat:
74,90 TL
Havale / EFT:
72,65 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
72,65 TL
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

Dermaderm Saç Dökülmesine Karşı Şampuan

Dermaderm Saç Dökülmesine Karşı Şampuan Miktarı:
Dermaderm Saç Dökülmesine Karşı Şampuan 300 ml
Dermaderm Saç Dökülmesine Karşı Şampuan 300 ml Ürün Açıklaması:

Saç Dökülmesi Nedir?
Androgenetik Alopesi (AGA) kimyasal olarak testosteron hormonunun insanvücudunda bulunan 5-a-redüktaz enzimi(5aR) ile birleşerek dihidrotestosterona (DhT) dönüşmesi ile oluşur. DhT saç köklerinde birikerek saç köklerinin kan dolaşımını engeller. DhT’ nin saç köklerinde birikmesi sonucu saç beslenemez ve zayıflamaya başlar. Zayıflayan bölgedeki saçlar incelir ve hatta rengini kaybeder ve kaçınılmaz olarak dökülür. Dermaderm (FORMULA HD-77) formülündeki bitki özleri ve vitaminler sayesinde saç dökülmesine neden olan Dht birikimini etkili bir şekilde yok eder. Dermaderm  (FORMULA HD-77) sürekli kullanımda DhT’ nin saç köklerine verdiği zararı ortadan kaldırır, saç köklerini besler ve saç dökülmesine karşı etki sağlar.  Dermaderm Formula HD-77 Şampuan saçında dökülme ve incelme problemi olan bay ve bayanlar için üretilmiştir. Yeniden yapılandırıcı şampuan içerisinde bulunan vitamin ve bitki özleri sayesinde saçlarınıza hacim kazandırır. Yeniden yapılandırıcı formülü sayesinde zayıflayan, yıpranmış saçlarınızı onarır ve canlılık kazandırır. Her gün kullanılır, ıslak saça masaj yaparak uygulanır ve saç ve saç derisinde 2 dakika bekletildikten sonra durulanır. Saçınız çok kirli ise ikinci sefer uygulanır.  En verimli sonucu almak için  Saç Dökülmesine Karşı Topical Losyon ile beraber kullanılması önerilir.Kullanımı: Saç iyice ıslatılır, Saç köpürmesine yetecek miktarda şampuan avuç içine alınır ve masaj yaparak saç ve saçlı deri köpürtülür. Saç derisinde 2 dakika bekletilir ve durulanır. Saç ve saç deriniz tamamen temizlenmemişse ikinci kez uygulanır ve durulanır.Uyarılar:Gözle temas ettirmeyiniz, gözle temas oluşursa, bol su ile durulayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayın.Haricen kullanılır. 

Dermaderm Saç Dökülmesine Karşı Şampuan 300 mlKullanımı:
Her gün kullanılır, ıslak saça masaj yaparak uygulanır ve saç ve saç derisinde 2 dakika bekletildikten sonra durulanır. Saçınız çok kirli ise ikinci sefer uygulanır.  En verimli sonucu almak için  Saç Dökülmesine Karşı Topical Losyon ile beraber kullanılması önerilir.Kullanımı: Saç iyice ıslatılır, Saç köpürmesine yetecek miktarda şampuan avuç içine alınır ve masaj yaparak saç ve saçlı deri köpürtülür. Saç derisinde 2 dakika bekletilir ve durulanır. Saç ve saç deriniz tamamen temizlenmemişse ikinci kez uygulanır ve durulanır.
Uyarılar:Gözle temas ettirmeyiniz, gözle temas oluşursa, bol su ile durulayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayın.Haricen kullanılır. 

Dermaderm Saç Dökülmesine Karşı Şampuan Yan Etkileri:

Dermaderm Saç Dökülmesine Karşı Şampuan   Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Dermaderm Saç Dökülmesine Karşı Şampuan  Ürün bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Dermaderm Saç Dökülmesine Karşı Şampuan  Muhafaza ve Uyarı:

  • Dermaderm Saç Dökülmesine Karşı Şampuan Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Dermaderm  Saç Dökülmesine Karşı Tropical Losyon  ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Dermaderm Saç Dökülmesine Karşı Şampuan ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  •  
 

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.  

 

Diğer Özellikler
Stok Kodudermaderm10
MarkaDermaderm
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.