Emr Kervan Herbs Garden Kudret Narlı & Propolis Ekstraktı Içeren Sıvı Takviye Edici Gıda 250ml Midenize Dost Takviye

Görsel 1
Sosyete Puan : 337.725
Fiyat:
399,00 TL
İndirimli Fiyat (%5) :
379,00 TL
Kazancınız 20,00 TL
Havale / EFT:
367,63 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
367,63 TL
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava
 

Kudret Narlı Sıvı Ekstraktı 250 Ml

Kudret Narlı Sıvı Ekstraktı   Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:

Kudret Narlı Sıvı Ekstraktı 250 Ml
Kudret Narlı Sıvı Ekstraktı 250 Ml Açıklama
.Mide Şişkinliği
Mide iltihabı
Midede ki Asit fazlalığı ve Ekşimesinde
Sindirim sisteminin düzenlenmesinde Yardımcı
Gıda Takviyesidir.

Kudret Narlı Sıvı Ekstraktı 250 Ml Kullanımı:

Sabah-Öğlen-Akşam Öğünlerden 30dk önce 1 tatlı kaşığı kullanılması uygundur.
 

Kudret Narlı Sıvı Ekstraktı 250 Ml Yan Etkileri:

Kudret Narlı Sıvı Ekstraktı 250 Ml  Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Kudret Narlı Sıvı Ekstraktı 250 Ml  Ürün bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Kudret Narlı Sıvı Ekstraktı 250 Ml  Muhafaza ve Uyarı:

  • Kudret Narlı Sıvı Ekstraktı 250 Ml Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.

  • Kudret Narlı Sıvı Ekstraktı 250 Ml  ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Kudret Narlı Sıvı Ekstraktı 250 Ml  ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  •  
 

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.

Diğer Özellikler
Stok Koduemr-013
MarkaEmr Kervan
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.