EMR KERVAN St Johns Wort Sıvı Ekstrakt 250ml

EMR KERVAN St Johns Wort Sıvı Ekstrakt 250ml
Görsel 1
Sosyete Puan : 90.837
Fiyat:
119,01 TL
İndirimli Fiyat (%8,4) :
109,00 TL
Kazancınız 10,01 TL
Havale / EFT:
105,73 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
105,73 TL
109.00 www.sosyetesifacisi.net
Aynı Gün Kargo

St Johns Wort Sıvı Ekstrakt(Sinir-Stres Suyu)

 St Johns Wort Sıvı Ekstrakt Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
St Johns Wort Sıvı Ekstrakt 250ml
Stres ve Zihinsel Yorgunlukta Hafif ve Orta Dereceli Depresyonda Strese bağlı bulantı oluşumunda yardımcı bir Gıda Takviyesidir
St Johns Wort Sıvı Ekstrakt İçeriği:Sarı Kantaron,melisa,karabaş,lavanta,anason,rezene,su,karanfil

 
St Johns Wort Sıvı Ekstrakt 250 ml Kullanımı:
Sabah-Öğlen ve Akşam 1 tatlı kaşığı aç karna içilir.
St Johns Wort Sıvı Ekstrakt 250 ml Yan Etkileri:
St Johns Wort Sıvı Ekstrakt 250 ml Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. St Johns Wort Sıvı Ekstrakt 250 ml Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
St Johns Wort Sıvı Ekstrakt 250 ml Muhafaza ve Uyarı:
  • St Johns Wort Sıvı Ekstrakt 250 ml Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • St Johns Wort Sıvı Ekstrakt 250 ml ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen St Johns Wort Sıvı Ekstrakt 250 ml ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Uyarılar: Hamile ve Emzirenler Kullanmamalıdır. Yüksek dozda antibiyotik kullananlar kendi ilaçları arasında 2 saat fark olarak kullanabilirler.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.

 


 

Diğer Özellikler
Stok Koduemr-005
MarkaEmr Kervan
Stok DurumuVar

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler


© Sosyete Şifacısı 2008 - info@sosyetesifacisi.net - İletişim : 0332 351 11 27 Tüm Hakları Saklıdır


 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.