Harems Ardıç Yağlı Masaj Yağı 200 ml

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

 

Harems Ardıç Yağlı Masaj Yağı 200 ml

Harems Ardıç Yağlı Masaj Yağı    Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:

Harems Ardıç Yağlı Masaj Yağı 200 ml
Harems Ardıç Yağlı Masaj Yağı 200 ml Açıklama
Rahatlatıcı,Ağrı Giderici ve Ferahlatıcı Masaj yağı

İçeriği:Ardıç yağı,biberiye yağı,adaçayı yağı,at kestanesi yağı,hodon yağı,zeytinyağı,kantaron yağı,nane yağı,alabalık yağı,okaliptus yağı,kekeik yağı,susam yağı,çörektou yağı,ısırgan otu yağı,defne yağı

Harems Ardıç Yağlı Masaj Yağı 200 ml Kullanım Şekli

Günde 2 defa vücudun istenilen bölgesine hafif dairesel hareketlerle masj yaparak uygulanır.

 

Harems Ardıç Yağlı Masaj Yağı 200 ml Yan Etkileri:

Harems Ardıç Yağlı Masaj Yağı 200 ml Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Harems Ardıç Yağlı Masaj Yağı 200 mlÜrün bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Harems Ardıç Yağlı Masaj Yağı 200 ml  Muhafaza ve Uyarı:

  • Harems Ardıç Yağlı Masaj Yağı 200 ml  Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Harems Ardıç Yağlı Masaj Yağı 200 ml  ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Harems Ardıç Yağlı Masaj Yağı 200 ml ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  •  
 

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


 

Diğer Özellikler
Stok Kodumasaj1
MarkaHarems
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.