HAREMS Gold Çörekotu Şampuanı 400 ml

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

HAREMS Gold Çörekotu Şampuanı 400 ml

 

İçeriğindeki bitkisel yağlar; Vitaminler(Pro-Vitamin A, Vitamin E, B1, B2,B3 vitaminleri), Mineraller (potasyum, kalsiyum, çinko, magnezyum), Antioksidanlar, bitkisel balmumu, Triterpen Saponinler, karatinoidler, eterik yağlar, polisakkaritler, Omega 6(Linoleik asit), Omega 9(Oleik asit), yüksek miktarda protein, doğal lesitin açısından çok zengindir.
Keratin içeriği ile saçlarınızın daha sağlıklı büyümesinde, doğal buğday proteinleri saçların ve saç derisinin bakımında yardımcı olur. Doğal antimikrobiyal ve kepek aktifi sayesinde; saç ve saç derisi üzerinde kepek oluşumunu önlemeye yardımcı olur.


 

  • HAREMS Gold Çörekotu Şampuanı Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • HAREMS Gold Çörekotu Şampuanı ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen HAREMS Gold Çörekotu Şampuanı ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Göz ile temasında bol su ile yıkayınız.

 
Diğer Özellikler
Stok Koduharems3
MarkaHarems
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.