Karaca Kına Taşı 10 gram

Görsel 1
Görsel 2
Sosyete Puan : 31.500
Fiyat:
46,02 TL
İndirimli Fiyat (%10,3) :
41,30 TL
Kazancınız 4,72 TL
Havale / EFT:
40,06 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
40,06 TL
Aynı Gün Kargo

KARACA KINA TAŞI 10GR (±%5)

Karaca Kına Taşı Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Karaca Kına Taşı 10GR
Karaca Kına Taşı 10GR İzin Belge:
Kına Taşı ürünü karaca bitkisel Dağıtım tarafından üretilmektedir.
Karaca Kına Taşı 10GR İçindekiler:
Kına Taşı ürünü içerisinde; Toz kına taşı. Temas haline boyayıcı etkisi vardır.
Karaca Kına Taşı 10GR Kullanımı:
Kına Taşı kullanılışı; Yeterli miktarda naturel kınayla karıştırılarak kullanılması tavsiye edilir.
Karaca Kına Taşı 10GR Yan Etkileri:
Kına Taşı Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Karaca Kına Taşı 10GR Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Karaca Kına Taşı 10GR Muhafaza ve Uyarı:
  • Karaca Kına Taşı Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Karaca Kına Taşı ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Karaca Kına Taşı ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!


 

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.

Teknik Özellikler
renkSİYAH
Diğer Özellikler
Stok Kodukına8
MarkaDiğer
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.