Karden At Kestanesi Yağı 50 Ml

Görsel 1
Sosyete Puan : 35.100
Fiyat:
46,02 TL
Havale / EFT:
44,64 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
44,64 TL
Aynı Gün Kargo

Karden At Kestanesi Yağı 50 Ml

Karden At Kestanesi Yağı   Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Karden  At Kestanesi Yağı 50cc
Karden At Kestanesi Yağı   50cc İzin Belge:

Ürün Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Ankara İl Müdürlüğü 21,07.2011 tarih ve G06-3231 nolu İşletme Kayıt BELGESİ ile üretilmiştir.

 

 
Karden At Kestanesi  Yağı   50cc İçindekiler:
At Kestanesi  Yağı    ürünü içerisinde; 50cc Alabalık Yağı  bulunmaktadır.
 Karden At Kestanesi  Yağı    50cc Kullanımı:
At Kestanesi  Yağı kullanılışı; Temiz cilde üzerine yeteri miktarda alıp cilde masaj yaparak uygulanması kullanılması tavsiye edilir.
 
Karden At Kestanesi  Yağı  50cc Yan Etkileri:
At Kestanesi Yağı Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Karden At Kestanesi Yağı  50cc Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Karden At Kestanesi  Yağı 50cc Muhafaza ve Uyarı:
  • At Kestanesi Yağı  Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • At Kestanesi  Yağı  ve türevlerine alerjisi olan kişilerin kullanması sakıncalıdır.
  • At Kestanesi Yağı  ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen At Kestanesi  Yağı ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.

Diğer Özellikler
Stok Kodukarden04
MarkaKarden Bitkisel
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.