Karden Çay Ağacı Yağı 20 Ml

Görsel 1
Sosyete Puan : 44.100
Fiyat:
57,82 TL
Havale / EFT:
56,09 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
56,09 TL
Aynı Gün Kargo

Karden Çay Ağacı Yağı 20 Ml

 
Karden Çay Ağacı Yağı Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Karden Çay Ağacı Yağı  20cc
Karden Çay Ağacı Yağı 20cc İzin Belge:

Ürün Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Ankara İl Müdürlüğü 21,07.2011 tarih ve G06-3231 nolu İşletme Kayıt BELGESİ ile üretilmiştir.

 
Karden  Çay Ağacı Yağı  20 Ml   İçindekiler:
Çay Ağacı Yağı  ürünü içerisinde; 20ml Çay Ağacı Yağı bulunmaktadır.
 Karden Çay Ağacı Yağı  20ml  Kullanımı:
Çay ağacı yağı, kullanırken suda inceltmeniz gerekmeyen ender doğal yağlar arasında yer almaktadır.Cilt bakımında kullanılır.
Karden Çam Terebentin  Esansı 20 ml Yan Etkileri:
Çay Ağacı Yağı  Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Karden Çay Ağacı Yağı   20ml Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Karden Çay Ağacı Yağı  20ml  Muhafaza ve Uyarı:
  • Çay Ağacı Yağı   Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Çay Ağacı Yağı   ve türevlerine alerjisi olan kişilerin kullanması sakıncalıdır.
  • Çay Ağacı Yağı    ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Çay Ağacı Yağı   ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.

Diğer Özellikler
Stok Kodukarden08
MarkaKarden Bitkisel
Stok DurumuVar

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.