Karden Defne Yağı 20ml

Görsel 1
Sosyete Puan : 33.255
Fiyat:
43,60 TL
Havale / EFT:
42,29 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
42,29 TL
Aynı Gün Kargo

Karden Defne Yağı 20ml

Defne Yağı ürünü Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Ankara İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü 21.07.2011 21.07.2011 tarih  ve G06-3231 nolu işletme kayıt belgesi ile üretilmiştir..

Defne Yağı Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Karden Çilek Aroma verici olarak kullanabilirsiniz. 20cc Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir. 

 
  • Karden Defne Yağı Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Karden Defne Yağı ve türevlerine alerjisi olan kişilerin kullanması sakıncalıdır.
  • Karden Defne Yağı ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Karden Defne Yağı  Yağı ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!

sosyetesifacisi.net' de satışa sunulmakta olan ürünlerin hiçbiri mevzuat gereğince internetten satışı mümkün olmayan tıbbi cihazlar veya ilaç niteliği taşımamaktadır. Sitede ilgili yasal mevzuat düzenlemeleri gereğince bitkisel destek ürünleriyle ilgili endikasyon veya hastalık adı belirtilerek sağlık beyanı ve tanıtım yapılmamaktadır.
Diğer Özellikler
Stok Kodukrd-013
MarkaKarden Bitkisel
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.