Karden Menekşe Yağı 20 Ml

Görsel 1
Sosyete Puan : 40.500
Fiyat:
53,10 TL
Havale / EFT:
51,51 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
51,51 TL
Aynı Gün Kargo

Karden Menekşe Yağı 20 cc

 
 Karden Menekşe Yağı Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Karden Menekşe Yağı 20cc
 Karden Menekşe Yağı   20cc İzin Belge:

Ürün Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Ankara İl Müdürlüğü 21,07.2011 tarih ve G06-3231 nolu İşletme Kayıt BELGESİ ile üretilmiştir.

 
Karden Menekşe Yağı 20 Ml  İçindekiler:
Karden Menekşe Yağı  ürünü içerisinde; 20ml Menekşe Yağı bulunmaktadır.
 Karden Menekşe Yağı 20 Ml  Kullanımı:
Menekşe Yağı kullanılışı; 

Menekşe yağı uçucu özelliği olan yağlardan biridir. Uçucu demek yağın yoğun kimyasal içeriği var demektir. Bu nedenle de menekşe yağı mutlaka inceltilerek kullanılmalıdır. Ayrıca badem yağı, kayısı yağı gibi bol bol kullanmamak gerekir. Cildi tahriş ederek zehirlenmeler yol açabilir.

Uçucu yağlar bir parça pamuğa bir iki damla damlatılarak kullanılmalıdır. Menekşe yağını kullanmak için en güvenilir yöntem taşıyıcı yağlar ile karıştırmaktır. Menekşe yağı asla ağız yolu ile kullanılmamalıdır. Masaj yöntemi, koklama yöntemi ile kullanılarak faydalarından yararlanmak mümkündür.

  Karden Menekşe Yağı 20 Ml  Yan Etkileri:
Menekşe Yağı Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Karden Aloevera Yağı 20cc Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Karden Menekşe  Yağı 20ml Muhafaza ve Uyarı:
  • Menekşe Yağı  Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Menekşe Yağı ve türevlerine alerjisi olan kişilerin kullanması sakıncalıdır.
  • Menekşe Yağı   ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Menekşe Yağı  ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.

Diğer Özellikler
Stok Kodukarden25
MarkaKarden Bitkisel
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.