Karden Nar Çekirdeği Yağı 20 Ml

Görsel 1
Sosyete Puan : 31.500
Fiyat:
37,80 TL
Havale / EFT:
36,67 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
36,67 TL
Aynı Gün Kargo

Karden Nar Çekirdeği Yağı 20 cc

 

Karden Nar Çekirdeği Yağı  Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Karden  Nar Çekirdeği Yağı 20cc
Karden Nar Çekirdeği Yağı  20cc İzin Belge:

Ürün Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Ankara İl Müdürlüğü 21,07.2011 tarih ve G06-3231 nolu İşletme Kayıt BELGESİ ile üretilmiştir.

 

 
Karden  Nar Çekirdeği Yağı  20cc İçindekiler:
  Nar Çekirdeği Yağı    ürünü içerisinde; 20cc Nar Çekirdeği Yağı   bulunmaktadır.
 Karden Nar Çekirdeği Yağı   20cc Kullanımı:
Nar Çekirdeği Yağı  kullanılışı; İstenilen miktarda bölgeye masaj yaparak uygulanır,Saç ve cilt Bakımı için uygundur.ar çekirdeği yağı oldukça pahalı bir ürün olmaktadır. Günlük 2-3 damla kullanmanız yeterli olacaktır. 2-3 damla kadar bir pamuğa damlatarak cildinize uygulayabilirsiniz. Aynı zamanda başka yağlar ile de karıştırarak daha verimli bir kür elde edebilirsiniz de. Göz altlarına sürmekten kaçınınız gözünüze kaçtığı takdirde çok yakıcı olabilmektedir. Nar çekirdeği yağını piyasada kaliteli olarak bilinen tabletler şeklinde de alıp kullanabilirsiniz. Nar çekirdeği yağını direk ellerinize biraz dökerek saçınıza uygulayabilirsiniz. 30 dakika kadar beklettikten sonra şampuanlı su ile durulamanız da yarar vardır, aksi halde saçınızın daha da yağlı bir hal almasına neden olabilirsiniz.
Karden  Nar Çekirdeği Yağı  20cc Yan Etkileri:
 Nar Çekirdeği Yağı  Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Karden  Nar Çekirdeği Yağı   20cc Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Karden Nane yağı 20cc Muhafaza ve Uyarı:
  • Nar Çekirdeği Yağı  Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Nar Çekirdeği Yağı  ve türevlerine alerjisi olan kişilerin kullanması sakıncalıdır.
  • Nar Çekirdeği Yağı  ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Nar Çekirdeği Yağı  ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.

Diğer Özellikler
Stok Koduw132
MarkaKarden Bitkisel
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.