Karden Pelesenk Yağı 50 Ml

Görsel 1
Sosyete Puan : 40.500
Fiyat:
53,10 TL
Havale / EFT:
51,51 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
51,51 TL
Aynı Gün Kargo

Karden Pelesenk Yağı 50 Ml

Karden Pelesenk Yağı   Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Karden Pelesenk Yağı 50 Ml
Karden Pelesenk Yağı 50 Ml İzin Belge:

Ürün Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Ankara İl Müdürlüğü 21,07.2011 tarih ve G06-3231 nolu İşletme Kayıt BELGESİ ile üretilmiştir.

Karden Pelesenk Yağı 50 Ml İçindekiler:
Karden Pelesenk Yağı 50 Ml ürünü içerisinde; 20cc Pelesenk Yağı bulunmaktadır.
 Karden Pelesenk Yağı 50 Ml Kullanımı:
PelesenkYağı kullanılışı; Pelesenk yağı dahili ve harici olarak kullanılmaktadır. Dahili olarak kullanımında günde iki defa bir çay bardağı suyun içerisine üç damla pelesenk yağı damlatılır ve içilir. Haricen kullanımlar ise masaj yapılarak uygulanır. 
 Karden Pelesenk Yağı 50 Ml Yan Etkileri:
Pelesenk Yağı Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Karden Pelesenk  Yağı 50cc Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Karden Pelesenk Yağı 50 Ml Muhafaza ve Uyarı:
  • Pelesenk Yağı   Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Pelesenk Yağı  ve türevlerine alerjisi olan kişilerin kullanması sakıncalıdır.
  • Pelesenk Yağı    ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Pelesenk Yağı ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.

Diğer Özellikler
Stok Kodukarden27
MarkaKarden Bitkisel
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.