Karden Sedir Ağacı Yağı 50 Ml

Görsel 1
Sosyete Puan : 40.500
Fiyat:
48,60 TL
Havale / EFT:
47,14 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
47,14 TL
Aynı Gün Kargo

 

 Karden Sedir Ağacı Yağı 50 Ml

Karden Sedir Ağacı Yağı Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Karden Sedir​​​​ Yağı 50cc
Karden Sedir Ağacı Yağı  50cc İzin Belge:

Ürün Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Ankara İl Müdürlüğü 21,07.2011 tarih ve G06-3231 nolu İşletme Kayıt BELGESİ ile üretilmiştir.

Karden Sedir Ağacı Yağı 50cc İçindekiler:
Sedir Yağı ürünü içerisinde; 50cc Sedir Yağı bulunmaktadır.
 Karden Sedir Ağacı Yağı  50cc Kullanımı:
Sedir Yağı kullanılışı; Haricen kullanımında cilde masaj yapılır. Ayrıca 1 tatlı kaşığı sedir yağı, 300 ml sıcak suyla demlenerek te tüketilebilir. Sedir yağının güneş görmeyen yerde muhafaza edilmesi gerekir. Ayrıca hamile olan, emziren kadınlarda kullanımı sakıncalıdır. 
 Karden Sedir Ağacı Yağı  50cc Yan Etkileri:
Sedir Yağı Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Karden SedirYağı 50cc Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Karden Sedir Yağı 50cc Muhafaza ve Uyarı:
  • Karden Sedir Yağı  Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Sedir ve türevlerine alerjisi olan kişilerin kullanması sakıncalıdır.
  • Karden Sedir Yağı  ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Karden Sedir Yağı ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.

Diğer Özellikler
Stok Kodukarden30
MarkaKarden Bitkisel
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.