Karden Yasemin Esansı 20 Ml

Görsel 1
Sosyete Puan : 40.500
Fiyat:
53,10 TL
Havale / EFT:
51,51 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
51,51 TL
Aynı Gün Kargo

Karden Yasemin Esansı 20 Ml

 
Karden Yasemin Esansı   Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Karden Yasemin Esansı  20cc
Karden Yasemin Esansı   20cc İzin Belge:

Ürün Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Ankara İl Müdürlüğü 21,07.2011 tarih ve G06-3231 nolu İşletme Kayıt BELGESİ ile üretilmiştir.

 
Karden Yasemin Esansı 20 Ml   İçindekiler:
Karden Yasemin Esansı  ürünü içerisinde; 20ml  Yasemin Esansı bulunmaktadır.
 Karden Yasemin Esansı 20ml  Kullanımı:
Karden Yasemin Esansı  kullanılışı; Yasemin yağının haricen kullanımında cilde masaj yapılarak uygulanır.Saç ve Cilt bakımında kullanımıda uygundur.
Karden Yasemin Esansı 20 ml Yan Etkileri:
Yasemin Esansı Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Karden Yasemin Esansı   20ml Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Karden Yasemin Esansı  20ml  Muhafaza ve Uyarı:
  • Yasemin Esansı    Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Yasemin Esansı  ve türevlerine alerjisi olan kişilerin kullanması sakıncalıdır.
  • Yasemin Esansı    ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Yasemin Esansı  ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.

Diğer Özellikler
Stok Kodukarden32
MarkaKarden Bitkisel
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.