Karden Ylang Ylang Yağı 20 Ml

Görsel 1
Sosyete Puan : 40.500
Fiyat:
53,10 TL
Havale / EFT:
51,51 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
51,51 TL
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

Karden Ylang Ylang Yağı  20 Ml

Karden Ylang Ylang Yağı  Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Karden Ylang Ylang Yağı 20cc
Karden Ylang Ylang Yağı  20cc İzin Belge:

Ürün Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Ankara İl Müdürlüğü 21,07.2011 tarih ve G06-3231 nolu İşletme Kayıt BELGESİ ile üretilmiştir.

Karden Ylang Ylang Yağı 20cc İçindekiler:
Karden Ylang Ylang Yağı ürünü içerisinde; 20cc Ylang yılang yağı bulunmaktadır.
 Karden Ylang Ylang Yağı 20cc Kullanımı:
Ylang Ylang Yağı kullanılışı; Ylang Ylang yağının çiçeğinden aldığı egzotik kokusu bu yağın en çok kozmetik sektöründe kullanılmasına neden olur. Aynı zamanda rahatlatıcı özelliği ile sağlık açısından da bir çok farklı kullanım yeri vardır.Saç ve cilt bakımında kullanılır.
Karden Ylang Ylang Yağı  20cc Yan Etkileri:
Yılang Yılang Yağı Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Karden Ylang Ylang  Yağı 20cc Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Karden Ylang Ylang Yağı 20cc Muhafaza ve Uyarı:
  • Ylang Ylang yağı Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Ylang yılang ve türevlerine alerjisi olan kişilerin kullanması sakıncalıdır.
  • Ylang Ylang yağı  ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Ylang Ylang yağı  ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.

Diğer Özellikler
Stok Kodukarden33
MarkaKarden Bitkisel
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.