Lacinia Ağda Sonrası Tüy Azaltıcı Jel 250ml

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Lacinia Ağda Sonrası Tüy Azaltıcı Jel 250ml

Ağda sonrası için kullanıma uygundur. Vücut bölgesindeki istenmeyen tüyleri azaltmaya ve inceltmeye yardımcı olur.   Yeni kokusu ve geliştirilmiş formül ile cildinizi nemlendirir .

Aktif İçerik : Şerbetçi Otu Özü (Humulus lupulus), Ökse Otu Özü (Viscum album), Adaçayı Özü (Salvia lavandulifolia), Papaya Özü (Carica papaya), Mazı Özü (Thuja occidentalis), Şöğüt Ağacı Kabuğu Özü (Salix sp.), Sarı Kantaron Özü (Hypericum Perforatum)

Kullanımı : İstenilen bölgedeki tüyler ağda, cımbız, epilasyon vb. yöntemlerle kökünden arındırıldıktan sonra jeli temizlenen bölgeye, deriye iyice yedirecek şekilde 5-10 dk. masaj yaparak uygulayınız. Her seanstan sonra bu işlem 4-5 gece yatmadan önce uygulanır.

Uyarı ve Saklama Koşulları : Haricen kullanılır. Gözle temas etmesinden sakınınız. Gözle teması halinde bol su ile yıkayınız. Açık yara ve tahrışlı deriye uygulamayınız. Kullanmadan önce cildinizin küçük bir bölümünde alerjen testi yapınız. Alerjik reksiyon görülmesi halinde hemen kullanmayı birakiniz. Oda Sıcaklığında (25 °C),Güneş ışığından uzak, serin ve kuru, çocukların ulaşamayacağı yerde ve kendi ambalaji içerisinde saklayınız.
Diğer Özellikler
Stok Kodulcn-0012
MarkaLacinia
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.