Mayıs Papatyası 50 gram

Görsel 1
Görsel 2
Sosyete Puan : 29.250
Fiyat:
35,10 TL
Havale / EFT:
34,05 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
34,05 TL
Aynı Gün Kargo

Mayıs Papatyası 50  gram

Mayıs Papatyası Ürünü Türk Gıda Kodeksine uygun olarak, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının TR-42-K-000054 sayılı izni ile üretilmiştir.
Sosyete Şifacısı Mayıs Papatyası  Pkt Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Sosyete Şifacısı Mayıs Papatyası  Bitkisi Paketli - (Net: 50 Gr.)
 Sosyete Şifacısı  Mayıs Papatyası  50Gr Pkt İçindekiler:
Mayıs Papatyası  Pkt ürünü içerisinde; Mayıs Papatyası 

Sosyete Şifacısı  Mayıs Papatyası  50 Pkt Kullanımı:

Mayıs Papatyası Pkt kullanılışı; bir bardak su içersine yaklaşık bir tatlı kaşığı bitkinin 5-10 dakika kaynatıldıktan sonra içilmesi tavsiye edilir.

 
Sosyete Şifacısı  Mayıs Papatyası  50 gram Pkt Pkt Yan Etkileri:
Mayıs Papatyası  Pkt Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Mayıs papatyası  50Gr Pkt Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Sosyete Şifacısı  Mayıs Papatyası  50 gram Pkt Muhafaza ve Uyarı:
 
  • Sosyete Şifacısı Mayıs Papatyası  Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Sosyete Şifacısı  ürününü Mayıs Papatyası  tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Sosyete Şifacısı Mayıs Papatyasın  ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Sosyete Şifacısı    Mayıs Papatyası 50 gram Pkt ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
 Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.

 

Önlemler ve Uyarılar: Sizin için önerilen bitkiler, yağlar, karışımlar vb. ilaç değildir. Türkiye'de ilgili kanunlara göre ilaç ve reçeteleri doktorlar düzenler, bazı bitkiler bedeninizi olumsuz etkileyebilir, doktorunuza danışmadan ağızdan alınan ürünleri uygulamamanız önerilir. Özellikle hamileler ve bebek emziren kadınlar bu konuda çok dikkatli olmalıdır, doktorunuza danışmadan bitkisel karışımları içmekten veya kullanmaktan kaçının.
 

Diğer Özellikler
Stok Kodubitki53
MarkaSosyete Şifacısı
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.