Muhteşem 9'lu Plus Karışık Bitki Çayı - 45 Paket

Görsel 1
Sosyete Puan : 67.500
Fiyat:
81,00 TL
Havale / EFT:
78,57 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
78,57 TL
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

Muhteşem 9'lu(Dokuzlu) Plus Karışık Bitki Çayı 

Muhteşem (Dokuzlu)9'lu Plus Karışık Bitki Çayı Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Muhteşem (Dokuzlu)9'lu Plus Karışık Bitki Çayı 45 Granüllü Süzen Poşet
Muhteşem (Dokuzlu)9'lu Plus Karışık Bitki İçeriği:Bilye Kekik,Yeşilçay,Mate,Sinirli Ot,Funda,Biberiye,Cim nema Yaprağı,Çoban Çökerten,Barut Ağacı Kabuğu
Muhteşem (Dokuzlu)9'lu Plus Karışık Bitki Çayı Kullanımı:
Fincana bir süzen poşet, daldırın ve üzerine henüz kaynamış suyu ekleyin,6-8 dakika demlenmeye bırakın,demlendikten sonra içebilirsiniz.
Muhteşem (Dokuzlu)9'lu Plus Karışık Bitki Çayı Yan Etkileri:
Muhteşem (Dokuzlu)9'lu Plus Karışık Bitki Çayı Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Muhteşem (Dokuzlu)9'lu Plus Karışık Bitki Çayı Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Muhteşem (Dokuzlu)9'lu Plus  Karışık Bitki Çayı Muhafaza ve Uyarı:
  • Muhteşem (Dokuzlu)9'lu Plus Karışık Bitki Çayı  Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Muhteşem (Dokuzlu)9'lu Plus Karışık Bitki Çayı ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Muhteşem (Dokuzlu)9'lu Plus Karışık Bitki Çayı  ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Uyarılar: Hamile ve Emzirenler Kullanmamalıdır. 

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır. 
Diğer Özellikler
Stok Koduemr-002
MarkaEmr Kervan
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.