Pakface Pudralı 450GR Kalıp Ağda

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Pakface Pudralı  450GR Kalıp Ağda

 PPakface Pudralı  Kalıp Ağda Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Pakface Pudralı  450GR Kalıp Ağda
Pakface Pudralı  450GR Kalıp Ağda
Pakface  Sir Ağdaları tamamen doğal maddelerden üretilmiş olup düzenli kullanıldığında tüylerin daha seyrek ve geç çıkmasına yardımcı olur.
Vücudun her bölgesinde kullanılabilir modifiye reçineden üretilmiş olup kesinlikle şeker içermez
 Hassas ciltler için kullanılır
Pakface Pudralı  450GR Kalıp Ağda Kullanımı:

Kalıp ağdalar konserve ağda makinesi içerisinde metal cezve ile eritlir.

Özellikle bikini bölgesi ve yüz bıyık kaş çene bölgeleri için özel üretilmiş kalın pudralı bir ağdadır.

Pakface Pudralı  450GR Kalıp Ağda Yan Etkileri:
Pakface Pudralı  450GR Kalıp Ağda Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır.
Pakface Pudralı  450GR Kalıp Ağda Muhafaza ve Uyarı:
  • Pakface Pudralı  450GR Kalıp Ağda Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Pakface Pudralı  450GR Kalıp Ağda ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Pakface Pudralı  450GR Kalıp Ağda ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.

Diğer Özellikler
Stok Kodupakface12
MarkaPakface
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.