Pakface Toz Beyaz Kil

Pakface Toz Beyaz Kil
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Pakface Toz Beyaz Kil 500 gram

 Pakface Toz Beyaz Kil Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Pakface Toz Beyaz Kil 500 gram
Canlılığını kaybetmiş, lekeli, pürüzlü ciltler için uygundur. Ayrıca yağ üretimini azaltmasından dolayı siyah noktalı ve sivilceli ciltler için de uygulanabilir.
Pakface Toz Beyaz Kil İçindekiler:
Beyaz Kil
Flute BERGAMOT   Kokulu  Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:

Beyaz Kil Maskesinin Yapılışı:

* 2 yemek kaşığı beyaz kil

* 10 damla kayısı çekirdeği yağı(İsteğinize göre farklı cilt bakım yağları kullanabilirsiniz)

Gül suyu

2 yemek kaşığı beyaz kili ve 10 damla kayısı çekirdeği yağını cam bir kapta karıştırın. Eğer karışımınız koyu kıvamlı olduysa yavaş yavaş gülsuyunu ekleyerek (yoğurt kıvamında olacak) karıştırmaya devam edin. Karışımınız koyu kıvamda olursa sürmekte zorlanırsınız eğer çok sıvı yaparsanız da cilde teması azalır. Onun için doğru kıvamı buluncaya kadar gülsuyunu azar azar eklemeye dikkat edin.

 Pakface Toz Beyaz Kil Yan Etkileri:
 Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Alerjik reaksiyon gösteren cilt tiplerinde ve açık yaralarda kullanılmamalıdır.
Flute BERGAMOT   Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Flute BERGAMOT Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Flute BERGAMOT   Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Flute BERGAMOT   Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Flute BERGAMOT  Çubuk Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Diğer Özellikler
Stok Kodupakface5
MarkaPakface
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.