Salyangoz Özlü, Akne & Siyah Nokta Karşıtı Bakım Silver Maske

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

 

Harems Silver Mask 100 ml

Harems Silver Mask   Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:

Harems Silver Mask 100 ml
Harems Silver Mask   Açıklama
Salyangoz salgısı insan cildi ile uyumlu moleküller içerdiğinden güçlü bir cilt yenileyicidir. Salyangoz salgısı ve collagen ile formüle edilmiş bu maske; içeriğindeki allantoin, elastin, enzimler, antioksidanlar, hyaluronicacid, glycolicacid (AHA), doğal antibiyotikler, A, D ve C vitaminleri ve bakır, çinko, fosfor gibi elementlerle cildin yeniden yapılandırılmasına, çevresel koşulların yol açtığı hasarlara, siyah nokta ve akne oluşumuna karşı korunmasına yardımcı olur, yenilenmiş, pürüzsüz ve ışıltılı bir cilde kavuşmanızı sağlar.

Harems Silver Mask 100 ml Kullanım Şekli
Kullanımı: Haftada 1 defa parmak uçları veya fırça yardımıyla göz ve dudak çevresi hariç cildinize ince bir tabaka halinde sürünüz, 20-30 dk. kurumasını bekleyiniz. Kuruyan maskeyi soyarak yüzünüzden çıkarınız. Ardından ılık suyla yüzünüzü yıkayınız.

 

Harems Silver Mask 100 ml  Yan Etkileri:

Harems Silver Mask 100 ml  Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Harems Silver Mask 100 ml  Ürün bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Harems Silver Mask 100 ml Muhafaza ve Uyarı:

  • Harems Silver Mask 100 ml  Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Harems Silver Mask 100 ml  ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Harems Silver Mask 100 ml ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  •  
 

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


 

Diğer Özellikler
Stok Kodumaske123
MarkaHarems
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.