Şenay Demirhindi Şerbeti 700gr

Şenay Demirhindi Şerbeti 700gr
Görsel 1
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

 

Şenay Demirhindi Şerbeti 700gr

(1 Şişe Üründen 6300 Gr Şerbet Elde Edilir)

 
Şenay Demirhindi Şerbeti  Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Şenay Demirhindi Şerbeti  700Gr
Şenay Demirhindi Şerbeti 700Gr İzin Belge:
Kon Şenay Gıda tarafından ,Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir.
Şenay Demirhindi Şerbeti  700Gr İçindekiler:
Şenay Demirhindi Şerbeti  ; 700Gr Demirhindi Şerbeti bulunmaktadır.
Şenay Demirhindi Şerbeti  700Gr Kullanımı:
1 ölçü demirhindi şerbetine 9 ölçü su ilave edilerek servis edilir.Soğuk yada sıcak servis edilebilir.
Şenay Demirhindi Şerbeti  700Gr Yan Etkileri:
Demirhindi Şerbeti​​​​​​​  Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Demirhindi Şerbeti​​​​​​​  700Gr Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Şenay Demirhindi Şerbeti​​​​​​​  700Gr Muhafaza ve Uyarı:
  • Şenay Demirhindi Şerbeti​​​​​​​  Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Şenay Demirhindi Şerbeti​​​​​​​  ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Şenay Demirhindi Şerbeti​​​​​​​  ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacakt
 

 

Diğer Özellikler
Stok Koduşenay5
MarkaŞENAY
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.


© Sosyete Şifacısı 2008 - info@sosyetesifacisi.net - İletişim : 0332 351 11 27 Tüm Hakları Saklıdır


 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.