Şenay Lohusa Şerbeti 700gr

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

 

Şenay Lohusa Şerbeti 700gr

(1 Şişe Üründen 6300 Gr Şerbet Elde Edilir)

 
Şenay  Lohusa Şerbeti  Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Şenay Lohusa Şerbeti  700Gr
Şenay Lohusa Şerbeti  700Gr İzin Belge:
Kon Şenay Gıda tarafından ,Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir.
Şenay Lohusa Şerbeti  700Gr İçindekiler:
Şenay Lohusa Şerbeti  ; 700Gr Demirhindi Şerbeti bulunmaktadır.
Şenay Lohusa Şerbeti​​​​​​​  700Gr Kullanımı:
1 ölçü lohusa şerbetine 9 ölçü su ilave edilerek servis edilir.Soğuk yada sıcak servis edilebilir.
Şenay Lohusa Şerbeti​​​​​​​  700Gr Yan Etkileri:
Loğusa Şerbeti Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Doğan Loğusa Şerbeti 200Gr Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Şenay Lohusa Şerbeti​​​​​​​  700Gr Muhafaza ve Uyarı:
  • Loğusa Şerbeti Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Şenay Loğusa Şerbeti   ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Şenay Loğusa Şerbeti   ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacakt
 

Diğer Özellikler
Stok Koduşenay3
MarkaŞENAY
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.