Şenay Osmanlı Şerbeti 700gr

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Şenay Osmanlı Şerbeti 700gr

(1 Şişe Üründen 6300 Gr Şerbet Elde Edilir)

 
Osmanlı Şerbeti   Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Şenay Osmanlı Şerbeti  700Gr
Şenay Osmanlı Şerbeti  700Gr İzin Belge:
Kon Şenay Gıda tarafından ,Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir.
Şenay Osmanlı Şerbeti  700Gr İçindekiler:
Şenay Osmanlı Şerbeti  ; 700Gr Demirhindi Şerbeti bulunmaktadır.
Şenay  Osmanlı Şerbeti  700Gr Kullanımı:
1 ölçü osmanlı  şerbetine 9 ölçü su ilave edilerek servis edilir.Soğuk yada sıcak servis edilebilir.
Şenay  Osmanlı Şerbeti  700Gr Yan Etkileri:
Osmanlı  Şerbeti Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır.Şenay Osmanlı  Şerbeti 700Gr Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Şenay  Osmanlı Şerbeti 700Gr Muhafaza ve Uyarı:
  • ŞENAY Osmanlı  Şerbeti Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Şenay Osmanlı  Şerbeti ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Şenay Osmanlı  Şerbeti  ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacakt

Diğer Özellikler
Stok Koduşenay2
MarkaŞENAY
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.