Softto Plus 5in1 Bitki Özlü Şampuan 360g

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

5 İN 1 DÖKÜLME ÖNLEYİCİ ŞAMPUAN
            Tüm saç türleri için uygun olan 5 in 1 Dökülme Önleyici Şampuan tamamen bitkisel bir içeriğe sahiptir. Saç derisini ve kökünü temizleyerek saçın doğal gelişimini hızlandıran şampuan, dökülmelerin önüne geçer. Hassas saç derisi ve kepek sorunu yaşayanlar içinde saç derilerinde rahatlama elde ediliyor. Saçınızın parlaklık ve sağlık kazanmasını sağlıyor. Buna ek olarak kolay şekil almasına da yardımcı oluyor. İçeriğindeki beş mucizevi bitki ile canlı, parlak ve sağlıklı saçlar ortaya çıkarıyor

Herbiri başlı başına muhteşem olan  Zeytin Yağı, Sarımsak, Ginseng, Argan Yağı, Isırgan Otu bitkilerinin özleri ile elde edilmiş olan içeriği, Türkiye’de ilk olarak Softto Plus üretmiştir.

5 in 1 Dökülme Önleyici Şampuan İçeriği

            İçeriğinde zeytinyağı, sarımsak, ginseng, argan yağı ve ısırgan otu yer alan şampuan, bu mükemmel içerikleri ile çok daha güçlü ve sağlıklı saçlara sahip olmanızı sağlayacaktır. Zeytinyağı her alanda oldukça faydalıdır. Cilt bakımı ve saç bakımında da etkili olan bu yağ, daha az kepek, güç, parlaklık, daha kolay uzama, kolay şekil alma sağlayabilmektedir. Aynı zamanda çeşitli olumsuzluklara maruz kalan saçlarınızı sağlıklı ve parlak görüntüsünü geri kazandırır. Sarımsak ise uçlarındaki kırılma oranını azaltmakta, doğal parlaklık kazandırmakta ve güçlenmesini sağlamaktadır. Ginseng yıpranmış saçlarda koruyucu etkisi bulunmakta, ayrıca esneklik kazandırmasının yanında saç dökülmelerine engel olmaktadır. Argan yağı ile saçın kabarmasının önüne geçen 5 in 1 Dökülme Önleyici Şampuan ısırgan otu ile de saçların dökülmesinin önüne geçer ve kepekleri yok eder.

 

5 in 1 Dökülme Önleyici Şampuan Kullanımı     

            Her banyo da kullanabileceğiniz 5 in 1 Dökülme Önleyici Şampuan kısa bir süre içerisinde etkisini gösterecektir. Saçlara parlaklık ve canlılık kazandıran şampuan her banyo da güvenli bir şekilde kullanılabilecek ve ilk kullanımdan itibaren güçlü özelliklerini göstermeye başlayacaktır.


sosyetesifacisi.net' de satışa sunulmakta olan ürünlerin hiçbiri mevzuat gereğince internetten satışı mümkün olmayan tıbbi cihazlar veya ilaç niteliği taşımamaktadır. Sitede ilgili yasal mevzuat düzenlemeleri gereğince bitkisel destek ürünleriyle ilgili endikasyon veya hastalık adı belirtilerek sağlık beyanı ve tanıtım yapılmamaktadır.

 

Ürünle ilgili daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için 0 332 351 11 27 nolu telefondan ulaşabilirsiniz

Diğer Özellikler
Stok Kodusft-002
MarkaSoftto Plus
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.