Softto Plus 5in1 Göz Çevresi Kırışıklık Kremi

Görsel 1
Sosyete Puan : 89.253
Fiyat:
119,00 TL
Havale / EFT:
115,43 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
115,43 TL
Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda

5 İN 1 YAŞLANMA KARŞITI GÖZ ÇEVRESİ KIRIŞIKLIK KREMİ
            Tüm ciltler için uygun kullanımı bulunan 5 İn 1 Yaşlanma Karşıtı Göz Çevresi Kırışıklık Kremi göz çevresinde etkili bir bakım sağlar. Gözaltı torbalarını azaltmasının yanında koyu halkalar içinde ideal çözümdür. Tüm bunların yanında göz çevresini sıkılaştırıcı etkileri de bulunmakta ve nem dengesini kurmaktadır. Göz çevresi için doğal bir destek olan ürün, göz çevreniz deki kırışıklıkları yok etmekte ve çok daha aydınlık,  parlak görünmesini sağlamaktadır. Yüzünüzün geri kalanın daki kırışıklık ve ince çizgilerden kurtulmak için 5 in 1 yaşlanma karşıtı gündüz bakım kremini uygulayabilirsiniz.

5 İn 1 Göz Çevresi Kırışıklık Kremi İçeriği         

            İçeriğinde argan yağı, ginseng, mavi anemon, salyangoz özü, nar çekirdeği özü bulunuyor. Göz altı kırışıklıklarında etkili olan Argan yağı, 5 İn 1 Göz Çevresi Kırışıklık Kremi içerisindeki en etkili üründür. İlerleyen yaş, stres ve yorgunluk ile birlikte ortaya çıkan göz altı morlukları da ya da torbaları kötü bir görünüm oluşturur. Ginseng içeriği de bu torbaları azaltılmasında etkili olacaktır. Daha genç ve parlak bir cilt yapısı için ise mavi anemon ürünün etkisini artıracaktır. Cildin onarımından önemli rol oynayan salyangoz özünün yanında nar çiçeği özü ile de yaşlanma karşıtı etkiler elde edilir.

5 İn 1 Göz Çevresi Kırışıklık Kremi Faydaları

            Özellikle +35 yaş için kullanımı çok daha ideal bir üründür. Yaş ilerledikçe göz çevrenizde kırışıklıklar, mimikler nedeni ile iç ve dış etkiler meydana gelmeye başlar. Göz kenarındaki kaz ayakları çok daha fazla derinleşebilir. Bunların önüne geçmek için 5 İn 1 Göz Çevresi Kırışıklık Kremi çok önemli destekçiniz olacaktır. Cildiniz için doğal bir destekçi olan ürün, nem dengesinin kurulmasında etkilidir. Cildin yapısı güçlenmeye başladığında ince hatlar, hatta kırışıklıklar üzerinde gözle görülür düzelmeler ortaya çıkar. Bu şekilde göz çevreniz daha aydınlık, daha parlak ve çok daha genç bir görünüm kazanabilir.

5 İn 1 Göz Çevresi Kırışıklık Kremi Kullanımı

            Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere kullanabileceğiniz 5 İn 1 Göz Çevresi Kırışıklık Kremi temizlenmiş olan göz çevresine hafif masaj yaparak sürülmelidir. İlk kullanımdan itibaren göz çevrenizde sıkılaşma hissedebilirsiniz. Maksimum fayda elde etmek için ise düzenli bir şekilde kullanılması öneriliyor.

Diğer Özellikler
Stok Kodusft-007999
MarkaSoftto Plus
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.