Softto Plus Arındıcı Siyah Kağıt Maske

Görsel 1
Sosyete Puan : 17.910
Fiyat:
23,48 TL
Havale / EFT:
22,78 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
22,78 TL

ARINDIRICI SİYAH KAĞIT MASKE
            Karma ve yağlı ciltler için kullanımı uygun olan Arındırıcı Siyah Kağıt Maske düzenli kullanımı ile daha sağlıklı cilt yapısı oluşturuyor. Kir ya da fazla yağlanma sebebi ile cildiniz üzerinden gözenekler ya da siyah noktalar oluşabilir. Bu olumsuzlukları önlemeye yardımcı olan maske, cildinizin nefes almasını sağlayacak çok özel bir içeriğe sahip olmaktadır. Diğer kağıt maske çeşitlerimze göz atabilirsiniz.

Arındırıcı Siyah Kağıt Maskenin İçeriği

            İçeriğinde Hyalüronik Asit bulunan maske, cildinizin sağlıklı bir yapıya kavuşmasında çok etkili bir kullanım oluşturmaktadır. Bu madde cildin kırışıksız ve daha genç kalmasına yardımcı olur. Ayrıca cildi nemlendirme özelliği ve su tutabilmesi ile de cilde canlılık kazandırır. Cildinizin daha pürüzsüz olmasını sağlamasının yanında Arındırıcı Siyah Kağıt Maske cildin daha esnek olmasını da sağlamaktadır. Dokuların tamir olmasında etkili olan ürün cildin elastik yapısını korur, bu şekilde yaşlanma etkilerini de önleyici sonuçlar ortaya çıkaracaktır. Cilt üzerindeki tahrişlerle de savaşmaya yardımcı olmaktadır.

Arındırıcı Siyah Kağıt Maskenin Faydaları

            Özellikle akneler üzerinde etkili olan ürün, yeni nesil içeriği ile çok etkili sonuçlar oluşturuyor. Kağıt maske olarak sunulan ürün, aknelerin ve siyah noktaların azaltılmasında çok etkilidir. Kullanımı için ürünün cilde yapıştırılması gereklidir. Cilde tamamen yapışan maske, çok iyi bir şekilde cilt sorunlarına nüfus eder. Çoğunlukla genç ciltler üzerinde oluşan bu tarz problemlerin çözümünde oldukça etkili olan Arındırıcı Siyah Kağıt Maske çok etkili kullanımları bulunuyor. Hyalüronik Asit içeriği ile akne izlerini önleme de çok etkili olan bu maskeyi özellikle ergenlik çağındaki gençler için cilt sorunlarına sağlıklı bir çözüm olarak tercih edilebilir.

Arındırıcı Siyah Kağıt Maskenin Kullanımı

            Uygulaması oldukça pratik ve eğlenceli olan bu maske içerisinde kalıp halinde siyah bir maske çıkıyor. Kâğıdından ayırdığınız Siyah Kağıt Maske üzerinde göz, burun ve ağız boşlukları yer alıyor. Bu boşlukların ayarlanmasının ardından ürünün güzel yüze yapıştırılması gereklidir. Cildinizde Arındırıcı Siyah Kağıt Maske 15 ya da 20 dakika durabilir. Sonrasında ise cildinizin ılık su ile durulanması gereklidir. Eğer üründen maksimum fayda elde etmek istiyorsanız mutlaka hafta bir düzenli olarak uygulanması gereklidir. Tek kullanımlık olan ürün bez şeklinde sunulmaktadır.

Diğer Özellikler
Stok Kodusft05
MarkaSoftto Plus
Stok DurumuVar

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.