Softto Plus Nemlendirici Salyangoz Özlü Kağıt Maske

Görsel 1
Sosyete Puan : 17.910
Fiyat:
23,48 TL
Havale / EFT:
22,78 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
22,78 TL
Aynı Gün Kargo

NEMLENDİRİCİ SALYANGOZ ÖZLÜ MASKE
            Kuru cilt tipleri için uygun olan Nemlendirici Salyangoz Özlü Maske ile cilt üzerinde yoğun bir nem desteği sağlanmaktadır. Kuru cilt yapılarında sık sık karşılaşılan ince çizgiler, pul pul dökülmeler bu maske ile önlenebilir. Cilt yapısındaki nem dengesi sağlandığında daha sağlıklı, pürüzsü ve parlak bir görünüm elde edilebilir. Cilt yapınız ile uyumlu cilt bakım ürünleri kullanarak cildinizin daha sağlıklı olmasını sağlayabilirsiniz. 

Nemlendirici Salyangoz Özlü Maskenin İçeriği

Ürünün içeriğinde salyangoz özü bulunuyor. Bu öz salyangozların kendi kabuklarının onarmak, yenilemek için kullandıkları bir madde olmaktadır. Antioksidan etkileri ile cilt bakım ürünlerinde yer alan salyangoz özü, cilt hasarlarında oldukça etkilidir. Bunun yanında allontoin pek çok cilt sorunu içinde ilaç niteliği taşımaktadır. Özellikle sivilceler üzerinde etkili olan Nemlendirici Salyangoz Özlü Maske, cildin iyileşme sürecini hızlandırması itibari ile de tercih edilebilir. Salyangoz özü aynı zamanda cilt üzerindeki tahribatlarında önüne geçmekte ve çaresi yok denilen çatlakları bile giderebilmektedir.

Nemlendirici Salyangoz Özlü Maskenin Faydaları

            Cilt üzerindeki ölü tabakayı temizleyen ürün, cilde hasar veren hatta yaşlanma sürecini tetikleyen radikallerle de çok güvenli bir şekilde savaşmaktadır. Yara onarımlarında fayda sağlamasının yanında cilt üzerindeki hücre yenileme işlemine de yardım ediyor. Kuru cilt yapısının yanında olgun ve sivilceli ciltler içinde güvenli bir şekilde kullanılabilecek bir üründür. Cilt üzerinde yoğun bir nem desteği sağlayan bu ürün cilt üzerinde bulunan ince çizgilerin önlenmesinde de etkili kullanımları bulunuyor. Yaşlanma karşıtı etkileri ile kullanabileceğiniz Nemlendirici Salyangoz Özlü Maske ile cildiniz daha esnek, canlı, pürüzsüz, parlak bir yapıya kavuşacaktır.

Nemlendirici Salyangoz Özlü Maskenin Kullanımı

            Cilt bakımı yaparken bilinçli davranarak, doğal formüller içeren ürünleri tercih etmek daha sağlıklı bir cilt yapısı kazanmak için doğru tercih olacaktır. Ürün paket içerisinde hazır kalıp olarak sunulmaktadır. Maske ağız, burun ve göz boşluklarına denk gelecek şekilde cilde düzgün bir şekilde yapıştırılmalıdır. 20 dakika yüzünüzde durması gereken Nemlendirici Salyangoz Özlü Maske çıkarıldıktan sonra cildin ılık su ile yıkanması gerekiyor. Çok daha hızlı ve etkili sonuçlar almak için Softto Plus 5 in 1 serum ile birlikte kullanılması önerilir.

Diğer Özellikler
Stok Kodusft08
MarkaSoftto Plus
Stok DurumuVar

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.