SOFTTO PLUS SAF KERATİN BAKIM YAĞI 50 ML

Görsel 1
Sosyete Puan : 49.410
Fiyat:
64,78 TL
Havale / EFT:
62,84 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
62,84 TL
Aynı Gün Kargo

Yıpranmış saç tipleri için uygun olan Keratin Bakım Yağı aşırı yıpranmış saçların onarımında güçlü etkileri bulunuyor. Saç gücünüzü artırır. Saçınızın elastikiyetini kuvvetlendirir. Düzenli kullanımlar sonrasında ise saçlarınızın hacim kazanmasını sağlıyor. Saçınızın dış etkiler karşısında korunması, fön, rüzgâr gibi olumsuzluklar karşısında yenilenmesi sağlanıyor. Saçlarınızı kökten uca besleyerek, nemlendirmektedir. 

Keratin Bakım Yağı İçeriği

            İçeriğinde Keratin bulunan bakım yağı saç bakımında oldukça etkili bir üründür. Keratin çok dayanıklı ve sert bir proteindir. Saçlarımızın yaklaşık yüzde 75’i bu proteinden oluşur. Keratin saç bakımında kullanılarak saçların onarımını yapar ve çok daha güçlü olmasını sağlar. Özellikle yıpranmalar karşısında etkili bakımlar oluşturur. Kırıklar ve kopmalar karşısında da saçların güçlenmesinde yardımcı olur.

Keratin Bakım Yağı Faydaları

            Saçlardaki matlık ve kabarma Keratin Bakım Yağı ile sona erer. Saçlarınızın kolayca taranması, şekil alması mümkün olmaktadır. Düzenli kullanımlar ile saçlarda canlılık ve parlaklık sağlanacaktır. Özellikle sık boya yapılan saçlarda yaşanan deformasyonlar için ideal bakım sağlanmaktadır. Bunun yanında saçlarınızda yaptığınız her röfle, düzleştirme, perma, boya işlemlerinde saçlarınızda biraz daha fazla Keratin eksikliği ortaya çıkar. Saçlarınızın daha canlı hale gelmesini sağlayan bakım yağı, saçlar üzerindeki hasarlara, kırıklara, ve matlığa en ideal çözüm olmaktadır.

Saç köklerinin güçlenmesi, saçlarınızın hacim kazanmasının yanında saçlarınızın doğal renginin korunmasında da etkili ürün kullanımları bulunuyor. Saç köklerinin canlılığının artması ile saçların gür, ipeksi bir görünüm kazanması da sağlanabilir. Kusursuz bir bakım aracı olarak kullanabileceğiniz bu ürün ile saçlarınızda ideal, sağlıklı bir bakım sürdürebilirsiniz. Yaşanan olumsuzluklar nedeni ile saçlarda oluşan yıpranmaların ve matlaşmalarında bu şekilde önüne geçilebiliyor.

Keratin Bakım Yağı Kullanımı

            Tüm saç tiplerine uygulanması gereken Keratin Bakım Yağı friksiyon yapılarak kullanılmalıdır. Bu şekilde saçlarınızda bakım yağının 2 ya da 3 saat beklemesi gereklidir. Sonrasında ise doğal bir şampuan ile saçlarınızı durulamanız önerilir. Durulanmayan Keratin kremi ile bu bakım çok güçlü bir şekilde tamamlanabilir. Hafta üç kez uygulanması ile düzenli kullanım etkilerini elde etmek mümkün olacaktır.

Diğer Özellikler
Stok Koduw166
MarkaSoftto Plus
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.