Softto Plus Sıkılaştırıcı Göğüs Bakım Sabunu

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

GÖĞÜS BAKIM SABUNU
            Tüm ciltlere uyumlu kullanımları ile tercih edilen Göğüs Bakım Sabunu tüm göğüs dokusunu sıkılaştırmakta ve renk değişimlerini dengelemektedir. İçeriğindeki doğal bileşenler sayesinde sarkmış göğüs bölgesinin toparlanması sağlanabilir. Çok daha sıkı ve güzel bir görünüm elde edilebilir. Göğüs kremi ile birlikte kullanımı çok daha etkili sonuçlar oluşturacaktır.Göğüs Bakım Kremi ile birlikte set olarak alabilirsiniz.

Göğüs Bakım Sabunu İçeriği

            Pek çok Güney Doğu Asya ülkesinde ve özellikle Tayland’da yetişen Pueraria Mirifica meyvesi ürünün içeriği olmaktadır. Bu meyve özellikle yerel kadınlar tarafından uzun yıllardan bu yana kullanılmakta idi. Meyveden elde edilen özlerle hazırlanan bu sabun, göğüs dokusunun gelişimine pozitif olarak destek olmaktadır. Bitki kadınlar için oldukça etkili içeriklere sahiptir. Göğüs dokusunun sıkılaştırıcı özelliklerinin yanında gergin adelelerin yatıştırılmasında da kullanılmaktadır. Tonik etkisi bulunmakta ve Göğüs Bakım Sabunu cildiniz için tam bir bakım oluşturmaktadır.

Göğüs Bakım Sabunu Faydaları

            Oldukça sağlıklı kullanımları bulunan sabunun, göğüs bölgesinde daha güzel ve toparlanmış bir görünüm oluşturması mümkün olacaktır. Özellikle göğüslerinde fazlalık olan bayanların mutlaka kullanılması önerilen ürün, etkisini kısa bir süre içerisinde göstermektedir. Sağladığı dirilik ve toparlayıcılık yanında göğüs bölgesinde oluşan deformasyonlar içinde önleyici etkileri bulunuyor. Düzenli olarak kullandığınızda ideal bir bakım elde edebileceğiniz Göğüs Bakım Sabunu özellikle renk tonunun toparlanmasında etkili sonuçları bulunuyor. Başarılı sonuçlar oluşturmakta ve göğüsleriniz için etkili bir oluşturmaktadır. Göğüs dokusu içerisinde oluşan çatlaklar karşısında da sabun kullanımı faydalı olacaktır. Bu alandaki cilt dokularının olumlu gelişiminde de etkili olacaktır.

Göğüs Bakım Sabunu Kullanımı

            Göğüs bölgesine masaj yaparak uygulanabilecek olan Göğüs Bakım Sabunu, köpürterek kullanılabilir. Bol su ile durularak işlem tamamlanır. Düzenli kullanımlarda etkili sonuçlar alabilirsiniz. Özellikle sabunun krem ile birlikte kullanılması öneriliyor. Krem kullanımında ise sabah ve akşam günde iki kez ürünün kullanımı önerilir. Masaj yaparak sürülen krem beş dakika bekletilir ve ardından durulanır. Bakım kremi sayesinde yağ hücresi oluşumu da engellenecektir. Bu da göğüs bölgesinde yer alan kilo artışının önüne geçecektir. Yaş etkisi ve çeşitli hormonel değişimlerle sarkan, şekli bozulan göğüs dokusunun bu şekilde tedavisi ve daha güzel görünmesi sağlanabilir.

Diğer Özellikler
Stok Kodusft01
MarkaSoftto Plus
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.