Softto Plus Yaşlanma Karşıtı Kolajen Kağıt Maske

Görsel 1
Sosyete Puan : 17.910
Fiyat:
23,48 TL
Havale / EFT:
22,78 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
22,78 TL
Aynı Gün Kargo

AŞLANMA KARŞITI KOLAJEN KAĞIT MASKE
            Olgun ciltlerde kullanımı uygun olan Yaşlanma Karşıtı Kolajen Kağıt Maske ilerleyen yaşlarda cildinizde azalan kolejan üretimini destekler. Kolajen üretiminin yavaşlaması ile cilt üzerinden kırışıklıklar, çizgiler oluşmaya başlar. Geliştirilen bu maske ile azalan bu kolajen üretimi desteklenmekte ve genel olarak cildin yaşlanma belirtilerine karşılık korunması sağlanmaktadır.
Yüzünüz de siyah nokta ve gözenekler varsa arındırıcı siyah kağıt maske mize göz atabilirsiniz.

Yaşlanma Karşıtı Kolajen Kağıt Maskenin İçeriği

            Ürünün içeriğinde kolajen bulunuyor. Kolajen genç, canlı ve esnek bir cilt yapısı ortaya çıkaran bir proteindir. Bu protein cildinizin esnekliğinde önemli artışlar ortaya çıkarır. Ayrıca cildinizin kendi kendini onarması için de yardımı bulunmaktadır. Ancak ilerleyen yaş ile birlikte kolajen üretimi düşer. Cildinizin kolajen eksiğini kapamak için kullanabileceğiniz Yaşlanma Karşıtı Kolajen Kağıt Maske cildinize sağlıktan gelen bir parlaklık kazandırır. Cilt yapısı yaşlılık dışında yanlış kullanılan ürünlerle de kırışır ve yaşlanma etkileri ile karşı karşıya kalır. Cilt yapısına uygun bakım ürünleri kullanmak bu nedenle çok önemlidir.

Yaşlanma Karşıtı Kolajen Kağıt Maskenin Faydaları

            Cildinizin karşılaşabileceği bu olumsuz etkilerden korunma için kolajen desteği çok önemlidir. Bunu da bu ürün ile çok kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz. Zararlı etkilere sahip ışınlar ve ortamlara girmeden önce Yaşlanma Karşıtı Kolajen Kağıt Maske kullanımları ile koruyuculuk elde edebilirsiniz. Özellikle yıpranmış ve yorgun görünün cilt yapılarında cildinizin yapısını yenilemek için bu maske kullanılabilir. Cildinizin eski parlak görünümüne kavuşmasını sağlayan maske ile ışıltı, yumuşak ve nemli bir cilt elde edebilirsiniz.

Yaşlanma Karşıtı Kolajen Kağıt Maskenin Kullanımı

            İlk kullanımdan itibaren cildiniz üzerinden ipeksi bir görünüm ve tazelik hissi elde edebilirsiniz. Maskeniz paket içerisinde katlı bir şekilde bulunmaktadır. Hazır bir maske olarak bulunan ürün, tek kullanımlıktır. Maskenizi ağız, göz ve burun boşluklarını doğru bir şekilde denk gelecek şekilde yüzünüze uygulamanız gereklidir. Cildinize düzgün bir şekilde yapıştırmanız gereken Yaşlanma Karşıtı Kolajen Kağıt Maske cilt üzerinde 20 dakika durmalıdır. Süre dolduğunda maskeyi yüzünüzden yavaşça çıkarmalısınız. Cildinizi ılık su ile yıkayarak durulayabilirsiniz. Ürünün kullanımından maksimum fayda elde etmek adına hafta bir kullanılması önerilmektedir. Cildinizde sağlıklı etkiler elde etmek için mutlaka cilt yapınıza ve sorunlarınıza uyumlu ürünler kullanmanız gereklidir.

Diğer Özellikler
Stok Kodusft03
MarkaSoftto Plus
Stok DurumuVar

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.